Naujienų srautas

Eismas2019.08.28 16:00

Dėmesio – rekonstruojamoje atkarpoje prie prekybos centro „Mega“ keičiasi eismo tvarka

LRT.lt 2019.08.28 16:00

Nuo šiandien, rugpjūčio 28-osios, keičiama eismo tvarka autostrados A1 Vilnius–Kaunas–Klaipėda rekonstruojamoje atkarpoje prie „Megos“. Eismas perkeliamas iš kairės pusės į dešinę, kurioje jau baigti kelio rekonstrukcijos darbai.

Pirmuosius eismo pakeitimus vairuotojai galėjo pastebėti jau savaitgalį, kai eismas buvo gražintas į dešinę eismo pusę keliaujantiems Klaipėdos kryptimi, o nuo trečiadienio į dešinę kelio pusę persikelia visas eismo srautas abejomis kryptimis.

„Eismas vyks naujai įrengtomis A1 kelio dešinės pusės dangomis. Iš esmės eismo tvarka išliks tokia pati, tik vyks kita magistralės puse. Dabar vairuotojams bus lengviau patekti į „Megą“, Vytėnus bei Šilainius važiuojant kryptimi Vilnius-Klaipėda“, – LRT.lt teigiama Lietuvos automobilių kelių direkcijos atsiųstame atsakyme.

Užtikrinama, kad eismas kaip ir iki šiol šioje vietoje vyks keturiomis eismo juostomis, po dvi kiekviena kryptimi. Kalbant apie galimas eismo spūstis ir ilgesnį šios atkarpos įveikimo laiką, LAKD prognozuoja, kad situacija išliks tokia pati kaip ir iki šiol.

„Manome, jog eismas nuo rugsėjo bus mažesnis, kadangi sumažės vykstančių poilsiauti i pajūrį, tačiau, rugsėjį papildomai atsiranda vietinio srauto. Tranzitinio eismo sumažės, tačiau padidės vietinio. Atkarpos įveikimo laikas turėtų išlikti stabilus“, – tikina LAKD atstovai.

Kalbant apie tai, kada šioje atkarpoje vairuotojai galės atsikvėpti ir ją įveikti be trikdžių, tikimasi, kad tai įvyks dar rudenį.

„Galutinis rekonstrukcijos etapo užbaigimas priklausys nuo rudėninių oro sąlygų, tačiau planuojama, jog lapkričio antroje pusėje eismas jau vyks abejomis kryptimis naujai įrengtais apatiniais dangų sluoksniais“, – sako LAKD atstovai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi