Naujienų srautas

Eismas2019.08.23 09:58

Dėmesio: dėl Baltijos kelio 30-mečio minėjimo keliuose numatomi eismo ribojimai

LRT.lt 2019.08.23 09:58

Dėl 2019 08 23 dieną organizuojamo Baltijos kelio 30-mečio minėjimo renginio, keliuose Vilnius–Panevėžys (A2) bei Panevėžys–Pasvalys–Ryga (A10) bus ribojamas eismas ir trumpuose ruožuose, ties Baltijos kelio atminimo vietomis, mažinamas leistinas važiavimo greitis, praneša Lietuvos automobilių kelių direkcija.

Taip pat informuojama, kad atitinkamuose kelio A2 ruožuose bus atšaukiamas automagistralės režimas, leistinas važiavimo greitis bus ribojamas iki 90 km/val., o pėstieji turės teisę keliu nueiti į minėjimų vietas. Vairuotojų prašoma atidžiai stebėti kelio ženklus ir būti atsargiems.

Perspėjama, kad automobilius statyti kairėje A2 kelio pusėje, Vilniaus kryptimi, ir eiti į kitą kelio ties minėjimo vietomis griežtai draudžiama.

Važiuojantys Vilniaus kryptimi ir norintys apsilankyti Baltijos kelio minėjimo vietose, artimiausiose sankryžose turi apsisukti ir sustoti A2 kelyje Panevėžio kryptimi, dešiniojo kelkraščio ruože ties atminimo vietomis, kuriame apribotas važiavimo greitis ir stovėjimo vietos pažymėtos nukreipiamosiomis gairėmis.

Daugiau informacijos apie eismo ribojimo vietas www.eismoinfo.lt.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi