Eismas

2019.08.14 13:56

Rugpjūčio 16 d. Subačiaus gatvėje – laikini eismo ir viešojo transporto eismo organizavimo pakeitimai

LRT.lt2019.08.14 13:56

Savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos“ praneša, kad rugpjūčio 16 d. nuo 7 iki 19 val. Subačiaus gatvės dalyje tarp Medininkų ir Kaukysos gatvių, dėl numatomų avarinių padarinių likvidavimo darbų bus laikinai draudžiamas transporto eismas ir keisis 10-ojo bei 13-ojo maršrutų autobusų eismo organizavimas.

Transporto priemonių eismas bus laikinai nukreipiamas Drujos, Manufaktūrų, Kaukysos gatvių apylanka.

Autobusai važiuodami link Markučių iki Subačiaus stotelės kursuos įprasta trasa, o toliau Drujos, Manufaktūrų, Kaukysos gatvėmis ir vėl įsukę į Subačiaus gatvę kelionę tęs įprastomis trasomis. Taip pat autobusai važiuos ir atgal. Važiuodami pakeista trasa link Markučių autobusai papildomai stos Zarasų (Drujos g.) stotelėje, o važiuodami link Subačiaus stotelės – Drujos stotelėje. Autobusai nestos Zarasų stotelėje link Markučių (Subačiaus g.)

Eismo dalyvių prašoma būti atidiems, stebėti kelio ženklus ir laikytis Kelių eismo taisyklių.

Viešojo transporto eismą tikruoju laiku bet kada galima stebėti apsilankius interneto tinklalapyje www.stops.lt, mobiliuoju telefonu per m.stops.lt arba mobiliojoje programėlėje m.Ticket.

Informacija apie viešojo transporto darbą ir pakeitimus pateikiama interneto tinklalapyje, socialiniame tinklalapyje, mobilioje programėlėje (m.stops.lt) bei darbo valandomis teikiama telefonu (8 5) 210 70 50.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba, – jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.