Naujienų srautas

Eismas2019.08.08 20:54

Didžioji Britanija vis dėlto lieka „InterRail“ ir „Eurail“ keliavimo traukiniais programose

ELTA 2019.08.08 20:54

Didžioji Britanija vis dėlto ir toliau dalyvaus „InterRail“ ir „Eurail“ keliavimo traukiniais programose. Tai ketvirtadienį pranešė britų geležinkelio bendroves atstovaujanti organizacija „Rail Delivery Group“ (RDG).

Trečiadienį paskelbtas sprendimas trauktis iš sistemos po „stiprių reakcijų“ ir naujų pokalbių su „Eurail Group“ buvo peržiūrėtas. „Britų geležinkelio bendrovės niekuomet nenorėjo palikti „InterRail“, dabar sakoma RDG pranešime.

Trečiadienį buvo pranešta, kad nuo 2020 metų sausio 1 dienos „InterRail“ ir „Eurail“ bilietai galios tik kelionei „Eurostar“ traukiniu iki St. Pancras geležinkelio stoties Londone. Kas norės toliau po Didžiąją Britaniją keliauti traukiniu, turės įsigyti „BritRail“ pasą.

„InterRail“ ir „Eurail“ programa leidžia asmenims daugiau kaip 30 šalių su vienu bilietu tam tikrą laiką keliauti traukiniais neribotai. „InterRail“ bilietai skirti programoje dalyvaujančių šalių gyventojams. Keliautojams, gyvenantiems kitose šalyse, skirtas „Eurail“ bilietas. Didžioji Britanija „InterRail“ programoje dalyvavo nuo jos starto 1972-aisiais.

Sprendimas trauktis iš programos buvo priimtas kilus ginčams dėl „Eurail“ bilieto, sakė RDG atstovas. Britų geležinkelio bendrovės jame įžvelgė konkurenciją savo „BritRail“ bilietui ir norėjo siūlyti tik „InterRail“ bilietą. Tačiau „Eurail Group“, valdanti „InterRail“ programą, nurodė britams pasirinkti, arba visiškai dalyvauti programoje, arba joje nedalyvauti. RDG pradžioje nusprendė trauktis, tačiau veikiausiai neįvertino klientų reakcijos ir tada skubiai sprendimą atšaukė.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi