Naujienų srautas

Eismas2019.07.26 20:22

Frankfurto automobilių parodoje šūsnis naujų elektromobilių

LRT.lt 2019.07.26 20:22

Šių metų Frankfurto automobilių paroda prasidės rugsėjo 12 dieną. Tai viena didžiausių parodų pasaulyje, į kurią kasmet atvyksta apie 850 tūkst. lankytojų. Šioje parodoje savo svarbiausias naujienas neretai pristato ir didžiausi Europos automobilių gamintojai.

Šių metų paroda tikriausiai nebus išimtis ir Vokietijos automobilių gamintojai čia atveš ne vieną pasaulinę premjerą. Taip pat, pasaulyje vis labiau populiarėjant elektromobiliams, ne vienas gamintojas žada pristatyti ir tokio tipo naujus automobilių modelius.

„Audi“

Vokiečiai parodoje turėtų nuleisti širmą nuo gamybai paruošto sportiško didesnio pravažumo „Audi RS Q3“ modelio.

„BMW X6“

Bavarai į Frankfurtą atgabens ir publikai pademonstruos trečiosios kartos „X6“ modelį. Nors jo nuotraukos jau buvo parodytos anksčiau, ši paroda taps vieta, kur publikai bus pademonstruotas realus modelis.

„Cupra“

Ispanijos automobilių gamintojas SEAT įkūrė atskirą sportiškų modelių padalinį „Cupra“. Kol kas demonstruojama tik viena koncepcinio modelio, kuris turėtų pasirodyti Frankfurte, nuotrauka. Gamintojas neatskleidžia detalių, tačiau spėjama, kad tai bus elektra varomas sportiškas hečbekas.

„Honda“

Gamybai paruoštas nedidelis retro stiliaus elektromobilis „Honda E“ turėtų debiutuoti būtent Frankfurte. Automobilis turės vandeniu aušinamą 35,5 kWh akumuliatorių, kuris viena įkrova leis įveikti apie 200 kilometrų. Taip pat šis automobilis pasižymės idealiu 50:50 svorio balansu, o elektros variklis bus sumontuotas gale ir suks galinius ratus.

„Hyundai“

Korėjiečiai į Vokietiją žada atvežti atnaujintą mažylį „i10“. Žadama, kad tai bus technologiškai pažangiausias šios klasės modelis.

„Land Rover“

Panašu, kad britai Frankfurte pagaliau nuvilks kamufliažinį naujojo „Defender“ apdangalą ir viešai pademonstruos, kaip atrodys naujausias gamintojo modelis. Per pastarąjį pusmetį bandomieji modeliai visame pasaulyje įveikė daugiau nei 1,2 mln. kilometrų, todėl tikėtina, kad parodos lankytojai pamatys galutinį, gamybai paruoštą modelį.

„Nissan

Japonai europiečiams turėtų parodyti antrosios kartos „Nissan Juke“ modelį. Kol kas gamintojas parodė tik porą užuominų, kaip šis automobilis turėtų atrodyti, o pirmosios produkcijai paruošto modelio nuotraukos turėtų pasirodyti rugsėjo 3 dieną. Tai reiškia, kad į Frankfurtą atvyks naujiena, kurią daugelis tikriausiai jau bus spėję pamatyti nuotraukose.

„Porsche“

Dar vienas automobilių gamintojas iš Vokietijos, kuris tikrai nesiruošia praleisti šios parodos. Tikėtina, kad „Porsche“ Frankfurte oficialiai pristatys sportišką ir prabangų keturių durų elektromobilį „Taycan“. „Tesla Model S“ konkurentas į rinką įšoks demonstruodamas, kad nuo 0 iki 100 km/val. gali įsibėgėti per 3,5 sekundės, o elektros variklių galingumas turėtų siekti 600 arklio galių.

„Volkswagen“

Šeimininkai parodoje turėtų atidengti gamybai paruoštą kompaktišką elektromobilį „Volkswagen ID.3“. Tai labai laukiama ir svarbi naujiena, kuri pirmą kartą kaip koncepcija buvo parodyta Paryžiaus automobilių parodoje 2016-aisiais.

Beje, „Volkswagen“ jau priėmė išankstinius „ID.3“ užsakymus ir leido pamatyti elektromobilio kontūrus. Tačiau parodos lankytojai tikisi, kad Frankfurte bus parodytas ir galutinis interjero dizainas.

Elektromobilis turės 200 arklio galių variklį ir vienu įkrovimu turėtų įveikti daugiau nei 400 kilometrų.

Pagal „autoexpress.co.uk“ parengė Vytenis Kudarauskas

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi