Naujienų srautas

Eismas2019.07.19 17:04

Liepos 20-23 d. keičiamas 15-ojo autobusų maršruto eismo organizavimas

LRT.lt 2019.07.19 17:04

Savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos“ praneša, kad nuo liepos 20 d. 6 val. iki liepos 23 d. 22 val., dėl filmavimo darbų Valakupių gatvės dalyje nuo Meškeriotojų iki Svajonių gatvės, bus draudžiamas transporto priemonių eismas (išskyrus aptarnaujantį transportą ir gyventojus).

Eismo ribojimo zoną bus galima apvažiuoti Meškeriotojų ir Svajonių gatvėmis.

Dėl eismo ribojimų 15-ojo maršruto autobusai nekursuos Svajonių ir Valakupių gatvių atkarpomis ir nestos Svajonių stotelėje. 15-ojo maršruto autobusai važiuos Meškeriotojų gatve, iš kurios grįš į įprastą trasą. Važiuodami pakeista trasa autobusai sustos papildomai įrengtose stotelėse Meškeriotojų gatvėje (abiejose pusėse).

Atsižvelgiant į numatomus pokyčius, keičiamas 15-ojo autobusų maršruto eismo tvarkaraštis. Naujas autobusų eismo tvarkaraštis interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt paskelbtas nuo liepos 19 d.

Eismo dalyvių prašoma būti atidiems, stebėti kelio ženklus ir laikytis Kelių eismo taisyklių.

Viešojo transporto eismą tikruoju laiku bet kada galima stebėti apsilankius interneto tinklalapyje www.stops.lt, mobiliuoju telefonu per m.stops.lt arba mobiliojoje programėlėje m.Ticket.

Informacija apie viešojo transporto darbą ir pakeitimus pateikiama interneto tinklalapyje, socialiniame tinklalapyje, mobilioje programėlėje (m.stops.lt) bei darbo valandomis teikiama telefonu (8 5) 210 7050.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi