Eismas

2019.06.17 16:58

Rusnės estakada baigta, bet važiuoti ja – negalima

Jovita Gaižauskaitė, LRT TV naujienų tarnyba, LRT.lt2019.06.17 16:58

Rusniškių vargai nesibaigia: iškilmingai atidaryta estakada vėl uždaryta – tvarkomas kelias, kuriuo privažiuojama prie estakados, tad vietiniai ir svečiai ir toliau priversti dardėti duobėtais pievų keliais. Negana to, liūtis nuplovė dalį šviežiai nutiesto grunto po asfaltu.

Prieš mėnesį iškilmingai atidaryta Rusnės estakada iškart buvo vėl uždaryta: rusniškiai namo grįžta važiuodami 5 km duobėtu vietinės reikšmės keliuku per pievas arba per kitą pusę – Sausgalvius: ten laukia 13 km asfalto ir 7 km žvyrkelio. Nevietiniai klaidžioja.

„Aš antrą kartą važiuoju, nes pirmą kartą čia buvo leidžiama pravažiuoti, tik vienos krypties buvo, o dabar žiūriu jau nebegalima“, – tikina vienas iš šia vieta keliaujančių vairuotojų.

Iš tiesų 9 mln. eurų kainavusi estakada baigta, tačiau už 6 mln. eurų dar tvarkomas kelias iki estakados, tvirtinama sankasa. Rusniškiams žadėta, kad lyg ir bus leidžiamas eismas viena puse, reguliuojant šviesoforais, tačiau kelias uždarytas visiškai. Rusniškiai neabejoja dėl to šį sezoną prarasiantys turistų.

„Man, kaip žmogui, kaip vairuotojui yra nesaugu puse kelio važiuoti. Jeigu jau iš tos žmogiškosios pusės ir iš tos kasdienybės – geriau jau uždarykim visiškai, leiskim vyrams dirbti, netrukdykim, tačiau tada reikėtų didesnio dėmesio būtent aplinkkeliui“, – svarsto Rusnės seniūnė Dalia Drobnienė.

Negana to, liūtis ką tik nutiestą asfaltą gerokai apgadino – išgraužė kraštus. Estakadą statę „Kauno tiltų“ darbininkai žada maždaug po mėnesio grįžti dirbti į Rusnę, kartu sutvarkyti ir išgraužas.

Plačiau – reportaže nuo 00 min. 06 sek.

Žinios. Iškilmingai atidaryta Rusnės estakada – vėl uždaryta
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba, – jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.