Naujienų srautas

Eismas2019.05.04 15:44

Vilniaus gatves okupavo motociklai: triukšmingai atidarytas jubiliejinis sezonas

LRT.lt 2019.05.04 15:44

Į triukšmingą ir griausmingą sezono atidarymą motociklininkai susirenka jau 30-ąjį kartą. Šį kartą gausus motociklininkų būrys susirinko stovėjimo aikštelėje prie Vilniuje esančios „Siemens“ arenos.

Atidaryti sezoną atvyko keli šimtai pačių įvairiausių motociklų ir jų vairuotojų. Paganyti akis į juos galėjo ne tik šių transporto priemonių vairuotojai ir gerbėjai, bet visi, kas atvyko į prie „Siemens“ arenos esančią stovėjimo aikštelę, kuri ir tapo motociklininkų susibūrimo vieta.

Sezono atidarymo šventėje buvo galima išvysti kelis šimtus pačių įvairiausių motociklų – nuo klasikinių ar senovinių iki pačių moderniausių ir greičiausių. Minioje buvo galima atrasti ir individualiai modifikuotų bei pačius didžiausius įnorius patenkinančių plieninių žirgų.

Be galingų ir išskirtinių motociklų, į sezono atidarymo šventę atvyko ir triračiai, bei keturračiai, vietos rado ir motoroleriai. Kitaip tariant, sezono atidarymo šventėje buvo laukiami visų tipų motociklai.

Šis susibūrimas tapo puikia proga motociklininkams pademonstruoti per žiemą nuveiktus darbus, aptarti ką jie planuoja nuveikti sezono metu ar pasikeisti kitomis mintimis apie motociklus.

Šventės metu akcentuotas saugumas kelyje. Motociklininkai buvo raginami kelyje elgtis atsakingai, saugoti savo ir kitų eismo dalyvių sveikatą bei gyvybę. To paties motociklininkai prašė ir iš kitų eismo dalyvių.

Tradiciškai, pasibaigus šventei stovėjimo aikštelėje, apie savo sugrįžimą į gatves ir kelius, motociklininkai pranešė važiuodami didelėje kolonoje Vilniaus gatvėmis. Tai tapo dar viena proga pasižvalgyti į gausybę pačių įvairiausių motociklų.

Jei neturėjote galimybės atvykti į motociklininkų sezono atidarymą, renginio akimirkas galite pamatyti LRT.lt nuotraukų galerijoje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi