Eismas

2019.05.01 17:51

Savaitgalį baikeriai žada atidaryti sezoną: iš anksto atsiprašo už galimas spūstis

LRT.lt2019.05.01 17:51

Jubiliejinį 30-ąjį Lietuvos motociklininkų sezono atidarymą organizuojantys baikeriai kviečia Vilniaus gyventojus ir svečius kartu pasidžiaugti švente ir prisidėti prie saugumo keliuose, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Asociacijos motociklininkų klubas „Pašėlę tamsoje“ („Crazy In The Dark MC“) prezidentas Valdemar Zinkevič sako, kad baikerių sezono atidarymo šventė, visų pirma, tai saugumo akcija, kurios metu siekiama atkreipti dėmesį į pavasarį į gatves išvažiuojančią dar vieną gausią eismo dalyvių grupę – motociklininkus.

„Organizuojame įspūdingą ir nuotaikingą renginį, į kurį kviečiame atvykti ne tik motociklininkus. Miestiečiai ir svečiai su šeimomis kviečiami kartu su mumis pasidžiaugti sezono pradžia, pažiūrėti profesionalių motosportininkų pasirodymus ir tiesiog linksmai praleisti šeštadienio popietę“, – sako klubo prezidentas.

Baikeriai kviečia gyventojus atvykti į motociklininkų sūsibūrimo vietą prie Siemens arenos, Ozo g. 14, Vilnius, kur nuo 13 val. iki 16 val., žiūrovų ir dalyvių laukia įspūdingi profesionalių sportininkų pasirodymai su motociklais, muzika ir gera nuotaika.

Tuo pačiu organizatoriai iš anksto atsiprašo sostinės gyventojų ir svečių už galimus eismo trikdžius ir spūstis kolonos važiavimo miesto gatvėmis metu, nuo 16 val.

Norinčius stebėti, kaip kolona pravažiuoja miesto gatvėmis, renginio organizatoriai ragina pasirinkti tam saugias vietas, ant tiltų bei viadukų, nuo kurių gerai matomos kolonos judėjimo maršrute nurodytos gatvės.

O tiems, kuriems gegužės 4 d. apie 16 val. vis tik teks važiuoti per miestą, patariama maršrutą susiplanuoti iš anksto ir aplenkti kolonos judėjimo gatves.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba, – jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.