captcha

Jūsų klausimas priimtas

Pristato naują traukinių maršrutą Vilniaus regione

Kelionių geografiją plečiantys „Lietuvos geležinkeliai“ pristato naują traukinių maršrutą Vilniaus apylinkėse gyvenantiems ir sostinėje dirbantiems keleiviams – Vilnius–Oro uostas–Jašiūnai, stosiantį ir Juodšiliuose, Valčiūnuose, Parudaminyje ir Terešiškėse, rašoma bendrovės pranešime žiniasklaidai.
Pranešimo spaudai autorių nuotr.
Pranešimo spaudai autorių nuotr.

Naujojo maršruto traukiniai keliones pradės gruodžio 9 d., tądien startuos ir naujieji „Lietuvos geležinkelių“ tvarkaraščiai.

Naujasis traukinių maršruto Vilnius–Jašiūnai truks vos 40 minučių, sako „Lietuvos geležinkelių“ generalinio direktoriaus pavaduotojas, Keleivių vežimo direkcijos direktorius Linas Baužys. 

Traukinys iš Vilniaus į Jašiūnus kursuos aštuonis kartus per dieną, o traukinio išvykimo ir atvykimo laikai yra pritaikyti prie dirbančių sostinėje poreikių. Iš Jašiūnų į Vilnių važiuoti galės tiek įprastu grafiku, tiek pamainomis dirbantys gyventojai – sostinę pasiekti bus galima ir prieš 8 val., ir prieš 9 val.

Vienkartiniai bilietai iš Jašiūnų į Vilnių kainuos 1,85 eurus. Kasdien į darbus naujuoju maršrutu važiuojantys keleiviai galės įsigyti terminuotus bilietus, su kuriais kelionės kainuos iki 65 proc. pigiau, o įmonėms bus siūlomos verslo klientų kortelės, suteikiančios galimybę sumokėti už darbuotojų keliones.

Gruodį keleivių laukiantis tvarkaraščių pokytis – didžiausias per pastaruosius keliolika metų, o kasdien įvairiomis kryptimis kursuos 12 proc. daugiau traukinių reisų nei iki šiol. 

Sudarant naujus tvarkaraščius siekta, kad kuo daugiau keleivių traukiniais galėtų kasdien vykti į darbus ir grįžti iš jų, todėl tvarkaraščiai nuo šiol bus kruopščiai pritaikyti prie dirbančiųjų poreikių, atsižvelgiant į turimas infrastruktūros ir traukinių parko galimybes. Su naujais traukinių tvarkaraščiais galima susipažinti interneto svetainėje.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Eismas

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...