captcha

Jūsų klausimas priimtas

LRT RADIJAS ir LRT.lt skelbia akciją „Mandagus“

LRT RADIJAS kartu su naujienų portalu LRT.lt liepos ir rugpjūčio mėnesiais vykdys akciją „Mandagus“. Jos metu visi eismo dalyviai kviečiami propaguoti mandagų ir kultūringą elgesį kelyje, o pačių mandagiausių laukia ir specialiai šiai akcijai skirti prizai.
LRT nuotr.
LRT nuotr.

Apie akciją „Mandagus“ LRT RADIJO laidoje „Ryto garsai“ pasakojo viena iš šios iniciatyvos koordinatorių Martina Račkauskaitė. 

„Pastebėjome, kad labai dažnai, ypač piko metu, vairuotojai elgiasi ne itin gražiai ir trūksta vairavimo kultūros. Galvojome, kad galbūt tik mums taip atrodo. Todėl išėjome į Vilniaus gatves ir paklausėme, ką galvoja kiti žmonės?

Pašnekovai mūsų teoriją patvirtino, todėl pagalvojome, kad reikia kažką daryti. Radijas yra būtent ta platforma, kuri vairuotojus pasiekia lengviausiai, todėl kaip vieną iš priemonių ir pasitelkėme jį“, – apie akciją „Mandagus“ pasakoja M. Račkauskaitė.

Šioje akcijoje galima dalyvauti ne tik demonstruojant mandagų elgesį kelyje, tačiau ir atliekant užduotis. Akcija „Mandagus“ vairuotojus stengsis pasiekti ne tik radijo bangomis, bet ir internetu.

„Oficialus akcijos startas yra šiandien, liepos 9 dieną ir visą informaciją galima rasti www.LRT.lt/mandagus skiltyje. LRT RADIJAS turės specialias rubrikas, kuriose dalyvaus ekspertai, o į studiją galės skambinti klausytojai ir taip pat pasidalinti savo įspūdžiais, mandagumo arba nemandagumo patirtimis ir, žinoma, laimėti smagių prizų“, – sako M. Račkausaitė.

Jeigu norite laimėti puikius LRT įsteigtus prizus, turite atlikti testą, kuriame teks atsakyti į 15 klausimų ir nepamiršti pažymėti, kad norite dalyvauti tolesniame akcijos „Mandagus“ konkurso etape.

„LRT.lt portale yra vairuotojams skirtas testas, kurį galima išspręsti ir pačioje jo pabaigoje pažymėti, kad norite dalyvauti tolesniame etape. Vėliau burtų keliu išrinksime penkis teisingiausiai į klausimus atsakiusius dalyvius ir pakviesime juos susirungti vykdant praktinę užduotį“, – apie konkursą pasakoja M. Račkauskaitė.

Visi į finalinį etapą patekę akcijos dalyviai laimės LRT įsteigtus prizus. Trims geriausiai pasirodžiusiems atiteks vaizdo registratoriai, likusiems dviem dalyviams bus įteikti kiti specialūs prizai. 

Konkurso „Mandagus“ klausimus galite rasti ČIA. 

Apie LRT RADIJO ir LRT.lt portalo skelbiamą akciją „Mandagus“, bus kalbama ne tik radijo laidose – daugiau informacijos visada bus galima rasti ir naujienų portale LRT.lt.

LRT nuotr.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Eismas

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...