captcha

Jūsų klausimas priimtas

Klauskite daktaro

2015-10-16 05:45
3964
Įvertinimas: 0
  

Kūrybinė laidos „Klauskite daktaro” grupė šiemet pažada visą Lietuvą padaryti sveikesnę. Pagrindinis laidos tikslas – ne pasakoti apie ligas, o visą dėmesį sutelkti į ligų prevenciją bei sveiką gyvenimo būdą.

Žiūrovas alkanas žinių, todėl laidos kūrybinė grupė nori, kad žiūrėdamas laidą jis gautų visko: rimtos informacijos, humoro, patarimų, pavydžių. Laidai dinamikos suteiks trys vedėjai. Lietuvos sveikatos mokslų universiteto profesorius Alvydas Unikauskas išsamiai, tačiau ne vadovėliniais terminais, žmonėms papasakos apie ligas ir jų prevenciją. Gydytoja dermatovenerologė Asta Dumbliauskienė kuruos moteriškų ligų flangą, dalins grožio patarimus. O humoristas Justinas Jankevičius papildys kvalifikuotus medikus šmaikščiomis pastabomis, užduos klausimus, kurie kyla eiliniam žmogui.

„Esu praktikuojantis gydytojas, todėl žinau, kad Lietuvos gyventojams svarbu sužinoti būdus, kaip nesusirgti, kaip apsaugoti save nuo infekcijų, kaip kasdien – nuo ryto iki vakaro – gerinti sveikatą“, - pasakoja vienas iš laidos vedėjų docentas Alvydas Unikauskas.

Gydytojas yra sukaupęs daug patarimų, kuriais nori pasidalinti. „Kokį vandenį gerti – iš čiaupo ar iš buteliuko? Kaip atpažinti vėžio simptomus? Kokie maisto produktai pučia pilvą? Kaip neišsigąsti menopauzės ir nepakliūti į jos spąstus?“ – ar žinote atsakymus į šiuos klausimus? Jeigu ne, tuomet „Klauskite daktaro” – laida, kurią privalote pažiūrėti.

„Mes privalome kalbėti kiekvienam suprantama kalba, - įsitikinęs daktaras A. Unikauskas. – Žmogus turi suprasti, kad viskas yra mūsų rankose. Na - beveik viskas.“

„Kai kurios moterų ligos pradiniais raidos etapais neturi pastebimų ar juntamų simptomų, todėl gali būti diagnozuotos tik profilaktiškai tikrinant moters sveikatą. Apie tai būtina kalbėti“, - sako A. Dumbliauskienė ir žada dalinti ne tik sveikatos, bet ir grožio patarimus.

Be visų jau išvardintų dalykų, nepamiršime ir svarbiausio - vizualinio laidos turinio. „Vienas dalykas – pasakoti apie širdį ir kitas dalykas – ją parodyti. Šiemet mes kaip vaikai turėsime scenoje įvairių žaislų, balionų, maketų, muliažų. Žiūrovas nori matyti, mes jam tą regėjimą ir duosime“, - tikina A. Unikauskas.

Laidos „Klauskite daktaro“ vedėjus, priklausomai nuo temos,  papildys geriausi Lietuvos medikai.

Laida „Klauskite daktaro“ – šiokiadieniais 18 val.

 

Kontaktai: raimonda.sukyte@just.tv

Įrašas sėkmingai įdėtas į grojaraštį!

Šis įrašas jau yra jūsų grojaraštyje!

Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close