captcha

Jūsų klausimas priimtas

Dėmesio pakrašty

2015-10-05 03:39
1400
Įvertinimas: 0
  

Žinomi Lietuvos humoro profesionalai Haroldas Mackevičius ir Vytautas Šerėnas darbuojasi prie naujausios savo laidos nacionalinio transliuotojo eteryje. Naująjame sezone jie stoja prie humoro laidos „Dėmesio pakrašty“ vairo.

„Lietuvos žiūrovai jau seniai įprato, kad viskas, kas mūsų gyvenime yra svarbaus, įdomaus ir prasmingo, patenka į mūsų dėmesio centrą. Tiksliau – į „Dėmesio centrą“, LRT laidą, kurioje charizmatiškasis Edmundas Jakilaitis su būriu kompetentingų politologų viską išanalizuoja, apsvarsto, užginčija, pateisina ir paaiškina jei ne tautai, tai bent jau vieni kitiems. Tačiau juk visi mes žinome, kad įdomiausi dalykai visada ne dėmesio centre, o dėmesio pakrašty, – laidos pavadinimo kilmę aiškina H. Mackevičius. – Kaip kosmoso užkariavime: mūsų sistemos centre yra saulė, bet mes siunčiame zondus į Marsą, į  Venerą, ir net Plutoną – ten daug įdomiau. Kaip danguje, taip ­ ir ant žemės: visada tikrieji politiniai sprendimai gimsta ne seime ar vyriausybėje, o pirtelėje, užstalėje, rūkykloje ar konspiraciniame bute. Žodžiu, tikrasis gyvenimas, skirtas ne spaudai, o mūsų akims, ausims ir sieloms, vyksta dėmesio pakrašty.“

Laidą veda Aistis Mickevičius ir Timūras Augucevičius. „Tai pat pristatome naują rubriką „Russia Yesterday“, kurios specialiuoju korespondentu dirbs Oleg Surajev, laidoje veiks „Vieno langelio ministerija“ su Evaldu Jaru ir Juliumi Žalakevičiumi, žiūrovų dėmesio lauks kultūros naujienos („Alio, čia skalbykla? – Ne, čia Kultūros ministerija“), pasiūlysime ir specialią rubriką nostalgijos turistams laike, ji vadinsis „LTSR, kurios nebėr“, – pasakoja H. Mackevičius. Pasak „Dėmesio pakrašty“ prodiuserio, vakare išalkusiems žiūrovams naudinga turėtų būti ir laidos skiltis „Sosnovskio barščiai“. Jei tik virėjas išgyvens.

Laidą režisiuoja Balys Latėnas.

„Dėmesio pakrašty“ – kiekvienos darbo dienos vakarą, prieš „Panoramą“ per LRT!

Kontaktai: haroldas.mackevicius@gmail.com

Įrašas sėkmingai įdėtas į grojaraštį!

Šis įrašas jau yra jūsų grojaraštyje!

Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...