Stilius. Sociologės gyvenimo pamokos, vokalistės atradimai po sugriuvusios santuokos ir dietistės sėkmingai numesto svorio istorija

Naujienų srautas

fonas
RSS
2022.04.30 19:33

Stilius. Sociologės gyvenimo pamokos, vokalistės atradimai po sugriuvusios santuokos ir dietistės sėkmingai numesto svorio istorija

Sociologė Milda Ališauskienė apie vėžio diagnozę: liga išmokė, kad negaliu jos įveikti, galiu tik su ja susitaikyti

Daugiau

Sociologė, religijotyrininkė, profesorė Milda Ališauskienė, kilusi iš gausios menininkų šeimos, savojoje išaugino tris vaikus. Mokslininkės karjera, stažuotės užsienyje ir šeima – visa tai suderėjo. Milda sako, niekada nenorėjo užsidaryti namuose, tad net užaugus vaikams jos nekamuoja ilgesys. Pagrindas – įveikta sunki liga, išmokiusi gyventi šia diena.

Šeimos griūtį išgyvenusi vokalistė Remezaitė Schibalsky: viskas pasikeitė, kai vyras pradėjo lankyti saviugdos kursus

Vokalistė, pedagogė Vilma Remezaitė Schibalsky jau keliolika metų gyvena Vokietijoje. Špandau, kur yra dabartiniai Vilmos namai, gyventi ramu. Tačiau solistė, kilusi iš Tado Blindos gimtinės, čia kūrėsi nelengvai. Kai viskas pagaliau pavyko ir dainininkė įsitvirtino scenoje, sukūrė šeimą, staiga užklupo sunkumai.

Pusės savo kūno svorio atsikračiusi dietistė: mes visi turime pasirinkimą – imkime ir darykime

Pastaraisiais metais dietistė Ugnė Radzevičienė tapo sėkmingai numesto svorio liudytoja. Moteris, praėjusi nelengvą kelią dėl antsvorio, skatina netikėti stebuklais ir dietomis. Ir nors Ugnės istorija įspūdinga, realybė nebuvo lengva.

Gyvenimo būdo žurnalas. Ved. Violeta Baublienė.

logo

Kiti laidos įrašai

Kiti laidos įrašai