Žinios. Per išpuolį prie prestižinio Tokijo universiteto subadyti trys žmonės

LRT TELEVIZIJA

2022.01.15 11:38

Penktadienį Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius savo „Facebook“ paskyroje paskelbė, kad sekmadienį uždaromas „Litexpo“ parodų rūmuose veikęs vakcinacijos centras.

Paskutinę nepaprastosios padėties parą į Lietuvą nepraleisti 4 migrantai, tuo tarpu Latvijos pasienyje pusšimtis užsieniečių. Premjerė Ingrida Šimonytė anksčiau sakė, kad pasikeitus situacijai, būtų reaguojama atitinkamai ir nepaprastoji padėtis vėl galėtų grįžti.

Per išpuolį prie prestižinio Tokijo universiteto subadyti trys žmonės.

Italijos policininkų organizacijos kategoriškai nesutinka, kad pareigūnams būtų duodamos rožinės apsauginės kaukės, nes jos nedera prie uniformų ir gali pakenkti institucijos įvaizdžiui.

Vokietijos užsienio reikalų ministrė Analena Baerbok kitą savaitę vyks į Kijevą ir Maskvą, kur bandys švelninti įtampą dėl į Ukrainos pasienį permestų gausių Rusijos pajėgų.

Australijoje esantis Novakas Džokovičus vėl sulaikytas. Pareigūnai antrą kartą panaikino jo vizą ir paskelbė, kad neskiepytas sportininkas kelia grėsmę visuomenei.

Nyderlandų karališkoji šeima daugiau nevažinės auksu blizgančia iškilmių karieta, nes ji primena kolonijinę šalies praeitį, pareiškė karalius Vilhelmas Aleksandras.

Orai.

Ved. Eglė matonienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau