Žinios. Rusija: tolesnės derybos su Vakarais priklausys nuo atsako į jos pateiktas „saugumo garantijas“

LRT TELEVIZIJA

2022.01.14 16:24

Specialiųjų tyrimų tarnyba pradėjo tyrimą dėl galimo kyšininkavimo Vilniaus miesto klinikinėje ligoninėje. Įtarimai pareikšti ligoninės vadovui Narimantui Markevičiui ir dar keturiems gydytojams.

Meteorologai šiandien fiksavo katastrofinio stiprumo vėjo greitį, Ventėje gūsiai siekė daugiau nei 35m/s. Ugniagesiai gelbėtojai gauna dešimtis pranešimų apie nuvirtusius medžius, be elektros pirmoje dienos pusėje buvo likę apie 40 tūkstančių vartotojų.

Nuo pirmadienio žmonės, kuriems bus nustatyta besimptomė COVID-19 ligos forma, galės izoliuotis trumpiau – nebe 10 dienų, o 7.

Mokiniams dalijami greitieji antigeno testai, jie raginami testuotis ir savaitgaliais. Testus gali gauti visi – nepriklausomai, ar yra sutikę testuotis mokykloje, ar ne.

Premjerė Ingrida Šimonytė sako palaikanti idėją nuo kitų metų Lietuvoje įvesti visuotinį nekilnojamojo turto mokestį, apie kurį vakar LRT TELEVIZIJAI pristatė finansų ministrė.

Rusija skelbia, kad tolesnės derybos su Vakarais priklausys nuo atsako į jos pateiktas vadinamąsias saugumo garantijas.

Užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis per susitikimą su Vokietijos diplomatijos vadove Annalena Baerbock aptarė Kinijos spaudimą Lietuvai ir bendrą Europos Sąjungos atsaką.

Australija antrą kartą atšaukė tenisininko Novako Džokovičiaus vizą, todėl jis gali būti deportuotas iš šalies.

Jungtinių Valstijų Aukščiausiasis teismas sustabdė Joe Bideno administracijos taisykles, nurodančias, kad didesnių kompanijų darbuotojai privalo pasiskiepyti arba kas savaitę atlikti testus bei darbovietėje dėvėti kaukes.

Italija ir Europa atsisveikina su Europos Parlamento pirmininku Davidu Sassoliu.

Europos dailiojo čiuožimo čempionate Taline jau pasirodė Saulius Ambrulevičius ir Allison Reed. Lietuvos šokėjai ant ledo atliko ritminę programą, kuri įvertinta 74 balais.

Šiandien baigėsi Dakaro ralis. Finišą pasiekė 8 iš 10 Lietuvos ekipažų.

Lietuva žiemos paralimpinėse žaidynėse dalyvavo vienintelį kartą, tačiau neregys kalnų slidininkas Karolis Verbliugevičius yra užsibrėžęs tikslą grąžinti mūsų šalies vardą į žiemos žaidynes.

Ved. Eglė Matonienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau