Laba diena, Lietuva. Anot rinkodaros specialistės, pandemija pasitarnavo influenceriams – stebimas jų įtakos augimas

Audringi orai pajūryje: siaučiantis vėjas vartė jachtas, laužė medžius, skraidė voljerai

Meteorologai šiandien fiksavo katastrofinio stiprumo vėjo greitį, Ventėje gūsiai siekė daugiau nei 35 m/s. Ugniagesiai gelbėtojai gauna dešimtis pranešimų apie nuvirtusius medžius, be elektros pirmoje dienos pusėje buvo likę apie 40 tūkstančių vartotojų. Plačiau apie audrą – reporterės Jovitos Gaižauskaitės pasakojimas iš Klaipėdos.

Stipraus vėjo padariniai: užfiksuotas katastrofinio stiprumo vėjo greitis, griaudėjo perkūnija, virto medžiai ir jachtos

Penktadienį per Lietuvą keliauja itin audringi orai. Dėl vėjų sukeltų padarinių nuo 6 val. iki 12 val. ugniagesiai sulaukė per 90 iškvietimų. Daugiausia jų sulaukta iš pajūrio ir vidurinės šalies dalies. Taip pat pranešama, kad daugybė būstų susiduria su elektros tiekimo trikdžiais.

Šeimos gydytojai skundžiasi sparčiai augančiu krūviu: sąlygos nežmoniškos, dirbame ne savo darbą

Vyriausybė ir ekspertai pandemijos situaciją stebi pagal užimtų ligoninių lovų skaičių. Dėl lengvesne forma pasireiškiančios omikron atmainos situacija šalies ligoninėse stabili, bet kemšasi šeimos gydytojų kabinetai. Jie sako, kad krūviai jau dabar dvigubi, o daugėjant užsikrėtimų, greičiausiai, ir eilės poliklinikose tik ilgės. Pasak šeimos gydytojų, labiausiai eiles ilgina nedarbingumo pažymėjimus dėl COVID-19 išsiimti norintys žmonės. Ir svarsto, kad šį klausimą galėtų tvarkyti kas nors kitas – ne medikai.

Kazachstano kruviniems neramumams pasibaigus: kokių išvadų prieita?

Daugiau kaip 2 000 Rusijos vadovaujamo bloko karių pradedami išvesti iš Kazachstano. Plačiau apie Kazachstano politinę krizę pasakoja užsienio naujienų redaktorė Jolanta Paškevičiūtė.

Sporto programėlių bumas: skaičiuojama, kad pandemijos metu aktyvių vartotojų skaičius išaugo ketvirtadaliu

Prasidėjus naujiems metams, daugiau žmonių pradeda lankytis sporto klubuose. Taip pat dalis žmonių pradeda sveikiau maitintis. Visa tai siejama su naujametiniais pažadais. Šiais metais ypatingai populiarios sporto programėlės – jomis besinaudojantys žmonės gali sportuoti namie ir, kaip sako jų kūrėjai, tai – didžiausias privalumas prieš sporto klubus. Apie sporto programėlių bumą plačiau pasakoja žurnalistė Jurgita Čeponytė.

Politologė apie protestą per Sausio 13-osios minėjimą: kovotojai už laisvę turbūt būtų pasakę, kad ne už tai jie kovojo

LRT TELEVIZIJOS laidoje „Laba diena, Lietuva“ – tradicinis MRU lektorės Rimos Urbonaitės komentaras. Aptariamos 3 klausimai: kaip vertinti protestą prie Seimo per Sausio 13-ąją, ar naujai URK pirmininkei pavyks perkrauti santykius su prezidentūra ir dėl kokių priežasčių Seimas atmetė automobilių taršos mokestį.

Anot Lazdijų merės, Vyriausybė nepaprastąją padėtį galėjo atšaukti ir anksčiau: viskas jau kurį laiką stabilizuota

Vyriausybė nutarė, kad pasienyje su Baltarusija kol kas nėra poreikio tęsti nepaprastąją padėtį. Vis mažiau migrantų bando kirsti Lietuvos ir Baltarusijos sieną. Ar gyventojai gali jaustis saugūs, su kokiais iššūkiais susidūrė savivaldybės ir pasienio gyventojai, domėjosi LRT žurnalistė Rūta Lankininkaitė.

Anot rinkodaros specialistės, pandemija pasitarnavo influenceriams – stebimas jų įtakos augimas

LRT TELEVIZIJOS laidoje „Laba diena, Lietuva“ – pokalbis su nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste Armina Staniuliene.

Gimnazijos direktorius apie vaikų testavimosi tvarką: normali priemonė, už mediciną nieko geriau dar neišradome

Nuo šiandien šalies mokyklose pradedami dalyti koronaviruso testai, kuriuos vaikai turės atlikti kiekvieną sekmadienį. LRT žurnalistė Vesta Tizenhauzienė lankėsi Panevėžio rajono gimnazijoje ir domėjosi kaip čia mokyklos bendruomenė vertina tokį Vyriausybės sprendimą.

Čiurlionio muziejus rengiasi vienai didžiausių parodų istorijoje – Williamo Kentridge`o „Tai, ko nepamename“

Jau kitą savaitgalį Kaunas taps Europos kultūros sostine ir pradės įvairius tam skirtus renginius. Nacionaliniame Mikalojaus Konstantino Čiurlionio muziejuje bus pristatyta viena didžiausių parodų muziejaus istorijoje – šiuolaikiniu Leonardu da Vinci vadinamo Williamas Kentridge`as „Tai, ko nepamename“. Kaip vyksta pasirengimas šio menininko parodai, domėjosi LRT žurnalistė Jūratė Anilionytė.

Ved. Simona Vasiliauskaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau