Žinios. Baigia galioti dėl migrantų krizės įvesta nepaprastoji padėtis: bus ieškoma kitų teisinių priemonių

LRT TELEVIZIJA

2022.01.14 14:21

Meteorologai šiandien fiksavo katastrofinio stiprumo vėjo greitį, Ventėje gūsiai siekė daugiau nei 35m/s. Ugniagesiai gelbėtojai gauna dešimtis pranešimų apie nuvirtusius medžius, be elektros pirmoje dienos pusėje buvo likę apie 40 tūkstančių vartotojų.

Nuo pirmadienio žmonės, kuriems bus nustatyta besimptomė COVID-19 ligos forma, galės izoliuotis trumpiau – nebe 10 dienų, o 7.

Specialiųjų tyrimų tarnyba pradėjo tyrimą dėl galimo kyšininkavimo Vilniaus miesto klinikinėje ligoninėje. Įtarimai pareikšti ligoninės vadovui Narimantui Markevičiui ir dar keturiems gydytojams.

Už suklastotą įrašą apie skiepą nuo COVID-19 Vilkaviškyje galėjo būti imamas 300 eurų užmokestis, pranešė prokuratūra.

Po trijų dienų pertraukos į Lietuvą iš Baltarusijos vėl neteisėtai bandė patekti migrantai – ketvirtadienį pasieniečiai neįleido 18 užsieniečių.

Rusija skelbia, kad tolesnės derybos su Vakarais priklausys nuo atsako į jos pateiktas vadinamąsias saugumo garantijas.

Užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis per susitikimą su Vokietijos diplomatijos vadove Annalena Baerbock aptarė Kinijos spaudimą Lietuvai ir bendrą Europos Sąjungos atsaką.

Australija antrą kartą atšaukė tenisininko Novako Džokovičiaus vizą, todėl jis gali būti deportuotas iš šalies.

Jungtinių Valstijų Aukščiausiasis teismas sustabdė Joe Bideno administracijos taisykles, nurodančias, kad didesnių kompanijų darbuotojai privalo pasiskiepyti arba kas savaitę atlikti testus bei darbovietėje dėvėti kaukes.

Italija ir Europa atsisveikina su Europos Parlamento pirmininku Davidu Sassoliu.

Lietuva žiemos paralimpinėse žaidynėse dalyvavo vienintelį kartą, tačiau neregys kalnų slidininkas Karolis Verbliugevičius yra užsibrėžęs tikslą grąžinti mūsų šalies vardą į žiemos žaidynes.

Ved. Eglė Matonienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau