Žinios. NATO ambasadoriai paragino Rusijos atstovą grįžti į Maskvą ir patarti Putinui prisidėti prie derybų

LRT TELEVIZIJA

2022.01.13 08:39

Minima Laisvės gynėjų diena. 8 valandą visi kviečiami dalyvauti pilietinėje akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija“ ir dešimčiai minučių languose uždegti vienybės ir atminimo žvakes. Vidurdienį Laisvės gynėjų dienos minėjimas ir Laisvės premijos įteikimo ceremonija Nepriklausomybės aikštėje.

„Lietuvos katalikų bažnyčios kronikos“ bendradarbiams Gerardai Šuliauskaitei, Bernadetai Mališkaitei ir Jonui Borutai bus įteikta Laisvės premija.

NATO ir Rusijos pozicijos Europos saugumo klausimais išsiskyrė. 30 Aljanso narių ambasadoriai paragino Rusijai atstovaujantį užsienio reikalų ministro pavaduotoją grįžti į Maskvą ir patarti prezidentui Putinui prisidėti prie derybų, nerengti provokuojančių pratybų, išvesti pajėgas iš Ukrainos pasienio.

Nors Lenkijos vyriausybė imasi priemonių, kad milžiniška infliacija labai neištuštintų gyventojų piniginių, sąskaitos už suvartotą energiją šiurpina ir kaimynus.

Uostamiestyje minint Laisvės gynėjų dieną, dar išvakarėse uždegti atminimo laužai. Jie suliepsnojo prie Klaipėdos savivaldybės: čia žmonės rinkosi ir 91-ųjų sausio 13-ąją.

Popiežius Pranciškus yra sakęs, kad Mocarto muzika pakelia iki Dievo, jis garsėja ir kaip tango mėgėjas. Tačiau tai, kad pats apsilankys muzikos įrašų parduotuvėje Romoje, buvo didelė staigmena.

Orai.

Ved. Justė Tamošaitienė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau