Žinios. Vienoje šiandien vyks ESBO tarybos posėdis, pagrindinė tema – skaidrumas

Minima Laisvės gynėjų diena. 8 valandą visi kviečiami dalyvauti pilietinėje akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija“ ir dešimčiai minučių languose uždegti vienybės ir atminimo žvakes. Vidurdienį Laisvės gynėjų dienos minėjimas ir Laisvės premijos įteikimo ceremonija Nepriklausomybės aikštėje.

Po įtemptų Maskvos derybų su Jungtinėmis Valstijomis ir NATO dėl įtampos mažinimo, šiandien Vienoje vyks Europos Saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos nuolatinės tarybos posėdis.

Šalyje fiksuojant rekordinius užsikrėtusiųjų koronavirusu skaičius, mobiliuosiuose tyrimų punktuose – apgultis ir šaltis. Tačiau mobiliųjų punktų darbuotojai sako esantys kaip kariai ir į pamainą eina šiltai apsirengę.

Meno ekspertų akys krypsta į opią meno rinkos problemą – kūrinių falsifikatus. Žmonės raginami neapsigauti – falsifikatų Lietuvoje mažai, bet pasitaiko.

Popiežius Pranciškus yra sakęs, kad Mocarto muzika pakelia iki Dievo, jis garsėja ir kaip tango mėgėjas. Tačiau tai, kad pats apsilankys muzikos įrašų parduotuvėje Romoje, buvo didelė staigmena.

Automobilių kelių direkcija įspėja, kad didžiojoje šalies dalyje, išskyrus vakarinius rajonus, eismo sąlygas sunkina plikledis ar lijundra, pagrindiniai keliai slidūs.

Sporto naujienos.

Ved. Justė Tamošaitienė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau