Žinios. Rusijos vadovaujamos KSSO pajėgos šiandien turi pradėti trauktis iš Kazachstano

Minima Laisvės gynėjų diena. 8 valandą visi kviečiami dalyvauti pilietinėje akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija“ ir dešimčiai minučių languose uždegti vienybės ir atminimo žvakes. Vidurdienį Laisvės gynėjų dienos minėjimas ir Laisvės premijos įteikimo ceremonija Nepriklausomybės aikštėje.

„Lietuvos katalikų bažnyčios kronikos“ bendradarbiams Gerardai Šuliauskaitei, Bernadetai Mališkaitei ir Jonui Borutai bus įteikta Laisvės premija.

Rusijos vadovaujamos kolektyvinio saugumo organizacijos pajėgos šiandien turi pradėti trauktis iš Kazachstano, nes esą savo užduotį jau atliko. Kad būtų grąžintos į nuolatinę dislokavimo vietą, reikės maždaug dešimties dienų.

Kartu su Jungtinėmis Valstijomis ir NATO Europos Sąjunga turi apsispręsti, ką reikia daryti, kad būtų išlaikyta Europos saugumo tvarka, pareiškė Europos Sąjungos užsienio politikos įgaliotinis Giuseppe Burelis.

Nors Lenkijos vyriausybė imasi priemonių, kad milžiniška infliacija labai neištuštintų gyventojų piniginių, sąskaitos už suvartotą energiją šiurpina ir kaimynus.

Netikėti radiniai tvarkant Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pastatą. Vieno didžiausių tarpukario Lietuvoje statytų administracinių pastatų vertingųjų savybių sąrašas, ko gero, bus papildytas naujų dekoro elementų.

Orai.

Ved. Justė Tamošaitienė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau