Pakeliui su klasika. Fotomenininkas Romualdas Požerskis apie 1991-ųjų sausio įvykių įamžinimą fotografijose

Pakeliui su klasika

2022.01.12 16:05

Pakeliui su klasika. Fotomenininkas Romualdas Požerskis apie 1991-ųjų sausio įvykių įamžinimą fotografijose

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Vilniuje, Signatarų namuose, atidaryta fotomenininko Romualdo Požerskio ir režisieriaus Sergejaus Loznicos fotografijų ir vaizdo paroda „Sugriauti blogio imperiją“. Pokalbis su fotomenininku Romualdu Požerskiu apie Sausio 13-osios įamžinimą fotografijose.

Šiandien prasideda Vilniaus tarptautinis trumpųjų filmų festivalis. 15–ajame festivalyje retrospektyvų gerbėjus džiugins režisieriaus Lauryno Bareišos trumpųjų filmų programa. Šiemet festivalio rengėjai išpildė ir seniai kirbėjusią svajonę – pristatyti komedijos filmų programą.

36-ąja literatūrine rašytojos Ievos Simonaitytės vardo premija džiaugsis ne vienas kūrėjas. Komisijos sprendimu, apdovanoti nuspręsta dvi knygas ir tris jų autorius bei sudarytojus. Premija šį kartą atiteko poetei Daivai Molytei-Lukauskienei už poezijos knygą „Kaligrafijos eskizai“ bei žurnalistei Jurgai Petronytei ir muziejininkei Sondrai Simanaitienei už knygą „Klaipėdos senųjų kapinių istorijos“.

Penki rykliai ir visi penki savo instrumento virtuozai. Sykį susitikę Miunchene muzikantai nusprendė suvienyti jėgas bendrai aistrai – Astoro Piacolos muzikai - ir sukurti ansamblį Escualo5. O šiemet pasirodė ir naujasis kolektyvo albumas su Argentinos tango kompozitoriaus kūryba. Igno Gudelevičiaus pasakojimas

Rubrikoje „Be kaukių“ psichologė, psichoterapeutė Lina Vėželienė, parašiusi knygą „vidurio amžiaus paauglystė, arba ką veikti po 50-ies?

Ved. Jolanta Kryževičienė ir Ignas Andriukevičius

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.05 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.