Žinios. SAM siūlo atsisakyti dalies darbuotojų privalomo testavimo dėl koronaviruso

LRT TELEVIZIJA

2022.01.12 14:20

Sveikatos apsaugos ministerija siūlo atsisakyti dalies darbuotojų privalomo testavimo dėl koronaviruso. Jei Vyriausybė pritars, testuotis būtų privaloma tik sveikatos apsaugos ir socialines paslaugas teikiantiems darbuotojams.

Seimas atmetė įstatymą, kuriuo siūlyta atsisakyti automobilių registracijos mokesčio ir palikti tik kasmet mokamą taršos mokestį.

NATO šalių ir Rusijos derybininkai šiuo metu Briuselyje aptaria Vladimiro Putino ultimatumą Vakarams nebeplėsti aljanso į rytus, o jau priimtose šalyse, tokiose kaip Lietuva, nelaikyti ginkluotės, galinčios kelti grėsmę Rusijai.

Seimo Užsienio reikalų komitetas vienbalsiai nauja komiteto vadove išrinko konservatorę Laimą Andrikienę.

Joe Bidenas, spausdamas priimti rinkėjų teises užtikrinantį įstatymą, siūlo iš esmės keisti įstatymų priėmimo taisykles.

Kanados prancūzakalbė Kvebeko provincija paskelbė, kad visi be medicininių išimčių nesiskiepijantys suaugusieji turės mokėti mokestį.

Šiaurės Korėja skelbia sėkmingai išbandžiusi hipergarsinę raketą.

Sausio 13-osios minėjimui prie Seimo – didelis policijos dėmesys. Prie Seimo rytoj bus įrengtas fizinis barjeras padėsiantis užtikrinti pareigūnų tvarką ir saugumą kitiems žmonėms.

Potvynis Šilutės rajone trečią parą pamažu slūgsta, tačiau, pasak specialistų, dėl prognozuojamo atšilimo laukiama dar vienos bangos.

Alytaus savivaldybė užsimojo statyti daugiafunkcinę ledo areną. Už naują pramogą gyventojams pasisako dauguma vietos politikų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau