Prieštaros. Augintinis restorane?! Ar laukiamas?

Prieštaros

2022.01.12 11:05

Prieštaros. Augintinis restorane?! Ar laukiamas?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

„Mūsų mieli augintiniai“ – tokiu sakiniu pradedama ši laida. Bet ar išties visiems mieli, ar visur laukiami drauge ten, kur lankosi jų augintojai – svečiuose, kavinėje ir netgi restorane? Vieni sakytų, kad mieli augintiniai tokie pat jausmingi keliautojai kaip žmonės, todėl ne tik namuose, bet ir išvykose su jais privalu elgtis taip pat kaip su žmonėmis, kurie jus myli ir jūsų mylimi... Gi kiti – kategoriškai nepritartų tokiam požiūriui ir elgesiui, tvirtindami, kad šunų, kačių ar kitokių kam nors mielų gyvūnėlių draugija jiems atgrasi, kelianti daug nemalonių pojūčių ar net sveikatos problemų.

Koks teisės aktų, skirtų gyvūnų savininkams, turinys? Ar jie laikosi teisinių nuostatų? Kokia kieno atsakomybė?

Ar laidos svečias ponas Liutauras Čeprackas – vienas žinomiausių Lietuvo virtuvės šefų – augintiniais vedinus svečius pasitiktų šūkiu: „Sveiki atvykę paskanauti puikaus maisto kartu su savo mielais augintiniais!“? Kaip tektų pasielgti su regėjimo ar kitokią fizinę negalią turinčiais asmenimis, lydimais šuns-vedlio, ją kompensuojančio?

Kokie laidos vedėjų prisiminimai apie ant stalo lakstantį kurtsharą ir išauklėtą vėžliuką?

Laidos autoriai ir vedėjai Eugenijus Skerstonas ir Vytenis Pauliukaitis

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pokalbių šou, kurio dramaturgija – iš anksto numatytos vedėjų prieštaros socialinėmis, buities ir išvaizdos kultūros, kasdienio bendravimo, lavinimosi, meno raiškos ir buities temomis. Žaismingi, dinamiški ginčai, kaip įprasta gyvenime, klausytojams turėtų sudaryti prasmingos pramogos įspūdį. Vedėjai neteiks receptų, kaip turėtų būti sprendžiamos kasdienės, mūsų gyvenime iškylančios, problemos. Jų siekis – suaktyvinti klausytojus ir jiems padėti atrasti savus sprendimus. Ved. Vytenis Pauliukaitis ir Eugenijus Skerstonas

Kiti laidos epizodai

Prieštaros

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.