Pakeliui su klasika. Kokia šiemet bus Vilniaus knygų mugė?

Pakeliui su klasika

2022.01.11 16:05

Pakeliui su klasika. Kokia šiemet bus Vilniaus knygų mugė?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Šiandien patvirtinta, kad Vilniaus knygų mugė vyks, nors bus šiek tiek kitokia. Pokalbis su Lietuvos leidėjų asociacijos prezidente Lolita Varanavičiene.

Startavo nauja, unikali knygų mainų platforma „Bookswap“. Karolinos Bieliauskaitės pokalbis su platformos turinio vadove Nora Žaliūke.

Kultūros paveldo departamentas skelbia dingusių Lietuvos kilnojamųjų kultūros vertybių sąrašą, kuriame – daugiau nei 300 objektų. Pokalbis su departamento Veiklos koordinavimo skyriaus vyr. specialistu Povilu Mečkovskiu.

Žurnalistė Agnė Bukartaitė pristato Klaipėdoje jau 60 metų veikiantį teatrą, vieną seniausių Klaipėdoje ir vienintelį repertuarinį mėgėjų teatrą Lietuvoje. Jaunimo teatrui „BE DURŲ“, kiekvieną sekmadienį rodančiam spektakliUs vaikams bei jaunimui, jau 35-erius metus vadovauja Angelė Juškevičienė. Jos dėka teatras gyvuoja ir laukia žiūrovų.

Malandro – tai jaunas nusikaltėlis, praėjusiame amžiuje apdainuotas ramiomis sambos stiliaus dainomis. Šiandien jis klausosi agresyvios kariOkos, bandydamas įtvirtinti iš Holivudo filmų išmoktą gangsterių elgesį. Apie malandro – jaunojo gangsterio įvaizdžio pokytį – Ievos Buinevičiūtės pasakojime.

„Jei suprastume, kuo serga smegenys, žinotume, kaip jas gydyti“, – sako neuromokslininkė dr. Urtė Neniškytė. Anot jos, mokslininkas turi labai daug laisvo laiko, jei neturi ambicijų, o maždaug 95 procentai jo darbo sudaro... nusivylimai. Apie visą tai – pokalbis „Be kaukių“.

Ved. Rasa Murauskaitė ir Odeta Vasiliauskaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.05 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.