Žinios. Zelenskis ragina organizuoti viršūnių susitikimą su Prancūzija, Vokietija ir Rusija, siekiant užbaigti karą Ukrainoje

LRT TELEVIZIJA

2022.01.11 16:25

Dėl didelio užsikrėtusiųjų koronavirusu skaičiaus ir plintančios omikron atmainos Vyriausybė keičia pandemijos valdymo strategiją. Bus atsekami tik naujai užsikrėtusių žmonių artimiausi kontaktai, keičiamos saviizoliacijos sąlygos.

Seimas po pateikimo pritarė privalomiems skiepams medikams ir socialiniams darbuotojams.

Šiandien Seimui teikiamas automobilių, kitaip vadinamo – taršos, mokesčio įstatymo projektas.

Konservatorių frakcija Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininke siūlo skirti signatarę Laimą Andrikienę.

Ukrainos prezidentas Prancūziją, Vokietiją ir Rusiją ragina kartu pradėti naujas derybas, padėsiančias spręsti konfliktą šalies rytuose ir malšinti įtampą pasienyje, prie kurio Maskva sutelkusi apie 100 tūkst. karių.

Kazachstano prezidentas sako, kad neramumus malšinti atsiųstas Rusijos vadovaujamų pajėgų kontingentas ketvirtadienį pradės pasitraukimą iš šalies.

Eidamas 65-uosius metus mirė Europos Parlamento pirmininkas Davidas Sassoli.

Jungtinėse Valstijose žmogui persodinta genetiškai modifikuota kiaulės širdis.

Žydų mokslinių tyrimų institutas Niujorke praneša, kad užbaigtas Edvardo Blanko Vilniaus kolekcijų projektas – istorinė septynerių metų 7 mln. dolerių vertės iniciatyva.

Profesionalų bokso ringe kovojantis boksininkas Eimantas Stanionis tikisi jau artimiausiu metu išgirsti, kada jis kausis dėl pasaulio čempiono diržo.

Ved. Eglė Matonienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau