Lietuvos diena. Siūlymas privalomai  skiepyti sveikatos apsaugos ir socialinės globos darbuotojus pasiekė Seimą

Lietuvos diena

2022.01.11 13:05

Lietuvos diena. Siūlymas privalomai skiepyti sveikatos apsaugos ir socialinės globos darbuotojus pasiekė Seimą

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Seimas ėmėsi pataisų dėl privalomo skiepijimo medikams ir socialiniams darbuotojams. Pataisas toliau svarstys Sveikatos reikalų komitetas, o Seimas dėl jų galutinai apsispręs kitą savaitę. Vyriausybės siūlymu jos svarstomos skubos tvarka.

Įsigaliojus naujai patekimo į Seimo rūmus tvarkai, net ją kritikavę parlamentarai parodė reikalingus dokumentus ir pateko į savo darbo vietą. Pirminiais duomenimis, nebuvo nė vieno Seimo nario, kuris nebūtų įleistas į parlamentą.

Prezidento suburta sveikatos ekspertų taryba prognozuoja, kad per dieną nustatomų naujų užsikrėtimų koronavirusu skaičius Lietuvoje gali pasiekti daugiau nei 9-nis tūkstančius. Ekspertai siūlo plėsti antigeno testavimą, mažinti galimybių paso svarbą.

Valstybės kontrolė: Užimtumo tarnyba turi siekti rezultatyvesnio asmenų įtraukimo į darbo rinką.

Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė nuotoliniu būdu susitiko su Taivano Nacionalinės plėtros tarybos ministru.

Kazachstano parlamentas nauju premjeru patvirtino prezidento pasiūlytą kandidatą.

Klaipėdoje Kelių policijos tarnybos pareigūnai surengė prevencinę priemonę, kurios metu stebėjo, kaip vairuotojai laikosi kelių eismo taisyklėse numatytų reikalavimų pėsčiųjų atžvilgiu.

Ved. Darius Matas

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Tai LRT RADIJO dienos informacinė laida, kurioje akualiausių dienos naujienų, įvykių aptarimas, komentarai. Laidoje įvairiomis temomis kalbinami politikai, valdžios atstovai, politologai. Žurnalistai iš įvairiausių įvykių rengia reportažus, pačiomis akutaliausiomis temomis, dėmesys užsienio naujienoms, sporto pranešimai. „Lietuvos diena“ į įvykius reaguoja greitai, dažnai juos nušviedama tiesioginėmis transliacijomis iš įvykio vietos. Laida transliuojama kasdien 13.05 val.

Kiti laidos epizodai

Lietuvos diena

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.