Pilno metro. S. Loznicos filmas „Mr. Landsbergis. Sugriauti blogio imperiją“

Pilno metro

2022.01.11 11:05

Pilno metro. S. Loznicos filmas „Mr. Landsbergis. Sugriauti blogio imperiją“

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Sausio 13-ąją visoje Lietuvoje pristatomas Ukrainos režisieriaus Sergejaus Loznicos filmas „Mr. Landsbergis. Sugriauti blogio imperiją“. Tai - archyvinės dokumentikos filmas, kuriame pasakojamos Sąjūdžio įsikūrimo bei Lietuvos valstybingumo atkūrimo istorijos, visa tai lydėję mitingai bei deputatų kalbos. Kaip naujai pažvelgti į prieš trisdešimtmetį vykusias kovas už laivę?

„Kad ir ką pasaulis galvotų apie Kiniją, ši nežada toliau sustoti. Valstybės kino administracija 2021 m. metais paskelbė savo penkerių metų planą, kuriame valstybė ir toliau planuoja būti pasaulio lydere šioje rinkoje,“ - Kinijos kiną apžvelgia kino žurnalistė Ieva Šukytė.

Ved. Austėja Kuskienė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Tai laida apie kiną Lietuvoje: sėkmingai kuriamus naujus filmus, nuolat tobulėjančius ir tarptautinių festivalių pastebimus kūrėjus, naujus užsienio projektus, atrandančius mūsų šalį. Taip pat neliks pamirštos ir kino sąsajos su kitomis kultūros sritimis: turizmu, architektūra, istorija, kalba bei jautriomis socialinių grupių temomis. Praskleiskime paslaptingo kino meno uždangą ir leiskime klausytojams pasijusti „kinomanų“ bendruomenės dalimi. Laida transliuojama antradieniais 11.05 val.

Kiti laidos epizodai

Pilno metro

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.