Gimtoji žemė. Kieno lūkesčius atitiks naujasis Strateginis planas?

Gimtoji žemė

2022.01.11 06:07

Gimtoji žemė. Kieno lūkesčius atitiks naujasis Strateginis planas?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Lietuvos žemės ūkio taryba jau antrą viešai reiškia nepasitikėjimą žemės ūkio ministru Kęstučiu Navicku. Akcentuojama bendradarbiavimo stoka ir nepilnai aiškus ir priimtinas naujasis Strateginis planas. Žemės ūkio taryba tikina, kad ministras priimtais sprendimais žlugdo žemės ūkio politiką, Kęstutis Navickas nemato priežasčių dėl ko turėtų trauktis ir tiki parengto Strateginio plano perspektyvomis.

Trakuose, jų apylinkėse nuo seno gyvena įvairių tautų žmonės: lenkai, lietuviai, karaimai, totoriai, rusai, baltarusiai. Daugelis jų nori atskleisti, parodyti savo tautos savitumą per amatus, tradicijas, papročius. Tuo rūpinasi ir juos vienija Trakų krašto kultūros ir amatų asociacija.

Ved. Rūta Katkevičienė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pasakojimai apie gyvenimą ir darbus kaime. Agrarinio sektoriaus aktualijos ir naujovės, kaimo bendruomenių veikla, ne žemės ūkio verslo kaime ypatumai, naudingi patarimai augalų mėgėjams, gamtininko komentarai, užsienio šalių ūkininkų istorijos. Laida ne tik kaimo, bet ir miesto žmonėms. Laida transliuojama darbo dienomis 06.05 val.

Kiti laidos epizodai

Gimtoji žemė

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.