Gimtoji žemė. Lietuviški grūdai į Taivaną keliaus negreit

Gimtoji žemė

2022.01.04 06:07

Gimtoji žemė. Lietuviški grūdai į Taivaną keliaus negreit

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

ŽŪM paskelbė, kad Taivano rinka atverta lietuviškiems grūdams. Tačiau Grūdų perdirbėjų ir prekybininkų asociacija teigia, kad geriausiu atveju eksportuoti bus galima tik naujojo derliaus kviečius. O jeigu Taivano perdirbėjai nenorės keisti nusistovėjusių technologijų, sandoriai gali ir visai neįvykti.

Daug kalbėta apie paramą ties bedugne atsidūrusiam kiaulininkystės sektoriui, bet tik metų pabaigoje buvo pervesti 2,2 mln. eurų. Tačiau parama per maža ir pavasarį lietuviškos kiaulienos gali jau nebūti.

Biologas, gamtos fotografas Saulius Karalius mano, kad pajūryje šiemet jau buvo dvi žiemos, o dabar prasidėjo ir antrasis pavasaris. Gamtos stebėtojai džiaugiasi į šiltus kraštus neišskridusiais paukščiais.

Ved. Arvydas Urba

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pasakojimai apie gyvenimą ir darbus kaime. Agrarinio sektoriaus aktualijos ir naujovės, kaimo bendruomenių veikla, ne žemės ūkio verslo kaime ypatumai, naudingi patarimai augalų mėgėjams, gamtininko komentarai, užsienio šalių ūkininkų istorijos. Laida ne tik kaimo, bet ir miesto žmonėms. Laida transliuojama darbo dienomis 06.05 val.

Kiti laidos epizodai

Gimtoji žemė

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.