LRT Radijo ringas: ar iš tiesų šie metai Lietuvai buvo geriausi ginant geopolitines vertybes ir augant ekonomikai?

LRT Radijo ringas

2021.12.31 09:05

LRT Radijo ringas: ar iš tiesų šie metai Lietuvai buvo geriausi ginant geopolitines vertybes ir augant ekonomikai?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Leidinys „The Economist“ Lietuvą šįmet įvardino kaip vieną iš valstybių žvaigždžių. Už tai, kad stojo už demokratines vertybes, neišsigando Kinijos, priglaudė Baltarusijos disidentus. Tačiau kritikai sako, užsienio politika šįmet tapo konfliktiška. Finansų prasme, kaip teigia statistika, gyventojai niekada taip gerai negyveno, tačiau oponentai mato augančią skolą ir sustojusias reformas.

Ar iš tiesų šie metai Lietuvai buvo geriausi ginant geopolitines vertybes ir augant ekonomikai?

Užsienio reikalų viceministras Mantas Adomėnas, Seimo Europos reikalų komiteto narys Gintautas Paluckas, finansų viceministrė Rūta Bilkštytė ir ekonomistas Justas Mundeikis. Argumentus vertins Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto vadovas Ramūnas Vilpišauskas.

Ved. Marius Jokūbaitis

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Laidoje „LRT radijo ringas“ atskleidžiamos aktualios visuomenei temos diskutuojant su kelių skirtingų pozicijų atstovais. Laidoje trimis etapais, ringo principu atskleidžiamos pašnekovų priešingos nuomonės. Oponentai per valandą trunkančią diskusiją atskleidžia savo argumentus, atsako į visuomenei kylančius klausimus, o laidos pabaigoje ekspertas pateikia įžvalgas, kurios pusės atstovų argumentai jam atrodo svaresni ir kodėl. Laidoje klausytojai galės išgirsti skirtingas visuomenės nuomones pateikta laidos tema, jų klausimus.

Kiti laidos epizodai

LRT Radijo ringas

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.