Homo cultus. Posūkiai ir perspektyvos. Kaip keliausime?

Homo cultus. Posūkiai ir perspektyvos. Kaip keliausime?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Greitas ir lėtas keliavimo būdai, tolimosios tarptautinės išvykos ir vietinės iškylos, transporto priemonių decentralizacija ir naujas centralizuotų sistemų poreikis – tai temos, kurios šiandien rūpi tiek urbanistinio planavimo specialistams, tiek ir tiems, kurie atsakingai renkasi vieną ar kitą susisiekimo priemonę - automobilį, traukinį, lėktuvą…

Kaip keliausime ateityje ir kokiais būdais globalūs pokyčiai jau dabar keičia kelionių įpročius? Kurios kelionių priemonės atrodo vis dar neišvengiamos? O kurios kelionės gal jau nebūtinos?

Kokia yra tikroji egzotinio keliavimo ir intensyvaus turizmo kaina?

Apie tai diskutuojame kartu su aplinkosaugininku Liutauru Stoškumi ir Lietuvos geležinkelių tarptautinių santykių projektų vadovu Andriumi Jovaiša.

Ved. Skaidra Trilupaitytė.

Nuotr. Joseph Mallord William Turner. Lietus, garas ir greitis Didysis vakarų geležinkelis (prieš 1844).

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Mūsų valstybės kultūra ir mokslas nebeatsilieka nuo pasaulinių tendencijų, tačiau ar mūsų laukianti ateitis vis dar globali? Laida ieško mums rūpimų atsakymų kalbėdami apie posūkius, už kurių atsiveria nauji horizontai ir netikėtos galimybės, bet taip pat ir neretai baugios ateities perspektyvos. Ved. Skaidra Trilupaitytė.

Kiti laidos epizodai

Homo cultus. Posūkiai ir perspektyvos

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.