10–12. Žaibus ir snaiges gaudantis fotografas Lukas Jonaitis

10–12

2021.12.09 10:05

10–12. Žaibus ir snaiges gaudantis fotografas Lukas Jonaitis

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Apie svarbiausias Australijos aktualijas – LRT RADIJO bendradarbė Sidnėjuje Rita Baltušytė.

Laidoje „10-12“ – Šiaurės pašvaistes, žaibus ir snaiges įamžinantis fotografas Lukas Jonaitis. Jis su bendraminčiais susibūrė į „Sky Chasers LT“ grupę. Kada lietuviškas dangus gražiausias? Ar tikrai snaigės būna tik baltos spalvos?

Projekto „LRT ieško sprendimų“ diskusija apie šildymą, ir ko galima imtis, kad jis būtų pigesnis. Energetikos viceministrė Inga Žilienė ir Lietuvos šilumos tiekėjų asociacijos prezidentas Valdas Lukoševičius.

Jordanija – šalis tapusi namais daugiau kaip pusantro milijono pabėgėlių. Nors dauguma pabėgėlių gyvena Jordanijos miestuose, daug žmonių yra įsikūrę vadinamosiose neformaliose pabėgėlių stovyklose. Ievos Balsiūnaitės reportažas.

LRT FAKTAI. Lietuvos transporto įmonės savo transportą vis dažniau registruoja Lenkijoje – ar teisingas toks teiginys? Jurgos Bakaitės reportažas.

Ved. Giedrė Trapikaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

LRT RADIJO priešpietyje vedėjai neria į svarbias ir netikėtas temas. Istorijos, socialiniai eksperimentai, apžvalgos, pokalbiai ir Tavo kaimynystės ir namų, tai dvi kas dieną vis kitokios valandos. Laida transliuojama darbo dienomis 10.05 val.

Kiti laidos epizodai

10–12

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.