Garso ekspedicija. „Trio Claviola“ naujame albume „Icons“ – kūrėjų individualybės portretai

Garso ekspedicija

2021.12.09 10:05

Garso ekspedicija. „Trio Claviola“ naujame albume „Icons“ – kūrėjų individualybės portretai

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

„Garso ekspedicijoje“ – naujas lietuvių kompozitorių muzikos albumas „Icons“, kurį įrašė „Trio Claviola“. Tai trečiasis klarnetininko Vytauto Giedraičio, altininko Jurgio Juozapaičio ir pianistės Ugnės Antanavičiūtės diskas, tačiau pirmasis, skirtas būtent lietuviškai muzikai.

Albume „Icons“ įrašyti šeši kūriniai, atspindintys ir skirtingų kartų dialogą. Jame - Jono Jurkūno, Ritos Mačiliūnaitės, Osvaldo Balakausko, Ugnės Giedraitytės, Jurgio Juozapaičio ir Juliaus Andrejevo kompozicijos.

Pokalbis su Ugne Antanavičiūte, Vytautu Giedraičiu ir Jurgiu Juozapaičiu apie albumo idėją, kūrinių individualybę ir asmeninį ryšį su autoriais.

Ved. Rasa Murauskaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Muzikinė laida, skirta lietuviškai šiuolaikinei muzikai. Čia svečiuojasi kūrėjai, formuojantys lietuviškos šiuolaikinės muzikos panoramą, atlikėjai, užsikrėtę šiuolaikinės muzikos virusu ir katalizuojantys lauko dinamiką. Čia atsiveria skirtingos kūrybinės kryptys, egzistuojančios, koegzistuojančios, dingstančios ir vėl atsirandančios. Laidoje iš užribių ištrūksta įdomiausi naujosios muzikos kūrėjai, atlikėjai ir procesai, pasigirsta skambesiai, kuriuos ne iškart lengva suprasti, bet į kuriuos norisi įsiklausyti. Laida transliuojama ketvirtadieniais 10.05 val.

Kiti laidos epizodai

Garso ekspedicija

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.