Sutemos. r/electronicmusic: favorite sad/depressing/mournful songs

Sutemos

2021.12.08 20:00

Sutemos. r/electronicmusic: favorite sad/depressing/mournful songs

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Po nedidelės priverstinės pertraukos – vėl temsta. Prasidėjęs kaip beveik užtikrinta dedikacija postrokui, pasiruošimas pirmajam žiemos „Sutemų“ epizodui vis tik ir vis dar baigėsi ten pat – ties eksperimentine elektronine muzika. „Reddite“, jei tiksliau. „r/electronicmusic: favorite sad/depressing/mournful songs“ ir „r/electronicmusic: saddest piece of electronic music?“ temose.

Mišri, iš šiuolaikinės klasikinės, eksperimentinės elektroninės, ambient, future garage, wave muzikos, to paties postroko sulipdyta valanda, kurios kūrinius, kokią muzikinę srovę jie beatstovautų, vienija tai, dėl ko „Sutemos“ esti – gilaus, kartais melancholiško, migloto ir dėl to gražaus emocinio slėgio.

Ved. Kristupas Naraškevičius

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Ne visiems garsams – šviesa, ne visiems – diena, ne visiems – vieta joje. Bet, žiū, jau temsta. LRT OPUS studijoje būriuotis ima atskalūnai. Neurofunko pjūviai, future garage dūžiai, keistuolis IDM. „Sutemos“ – valanda, kurioje tilps ne visi. Tilps tie, kurie netilpo kitur. Valanda gilios, miglotos, mįslingos muzikos ir pokalbių su jos autoriais. Ved. Kristupas Naraškevičius.

Kiti laidos epizodai

Sutemos

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.