Kosmosas. Dvidešimt ketvirtoji laida. Uždraustas Graikijoje „P.L.J. Band“ diskas „Armageddon“

Kosmosas

2021.12.08 18:00

Kosmosas. Dvidešimt ketvirtoji laida. Uždraustas Graikijoje „P.L.J. Band“ diskas „Armageddon“

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

1982 metais graikų psichodelinio roko grupė „P.L.J. Band“ išleido albumą „Armageddon“. Vos pasirodęs diskas buvo išimtas iš prekybos ir sunaikintas. Kodėl? Apie tai plačiau laidoje „Kosmosas“.

Taip pat laidoje klausomės „Public Service Broadcasting“, Andy Bell, „Pearl And The Oysters“, „The Liminanas“, Dub FX, „Thievery Corporation“, „Xiu Xiu“ ir kitų atlikėjų bei grupių, kurių muzikoje dominuoja psichodelinis skambesys.

Ved. Darius Užkuraitis

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Iš priešpriešos – į vientisą; nebe „sena ar nauja“, o „sena ir nauja“: jauni žmonės vis intensyviau nardo praeities muzikoje. Elektronikos kūrėjai gaudo 9-ojo dešimtmečio skambesį, „gitaristai“ inspiracijų ieško revoliucinėje hipių eroje bei psichodelijos scenoje. Pavyzdžių? „Garbanotas“, Golden Parazyth, „Flash Voyage“ ar „Pilnatys“ Lietuvoje, „King Gizzard and the Lizard Wizard“, „Public Service Broadcasting“ ar „Shpongle“ – užsienyje. O kaip... „Kosmose“? Šiuolaikinei (nors, be kalbų, pasitaiko ir pirmtakų) kosminei-psichodelinei muzikai, taip pat ir greta besišliejančioms krautroko, post-roko bei kitoms srovėms dedikuota laida „Kosmosas“ – kiekvieną trečiadienį nuo 18.00 val. Vedėjas – Darius Užkuraitis.

Kiti laidos epizodai

Kosmosas

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.