Ryto allegro. Kaip kultūros organizacijas paveikė nebekompensuojamas testavimas dėl COVID-19?

Ryto allegro

2021.12.08 07:05

Ryto allegro. Kaip kultūros organizacijas paveikė nebekompensuojamas testavimas dėl COVID-19?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Spaudos apžvalga.

Netoli Utenos esantis Vyžuonėlių dvaras šiandien mums primena apie ekspresionizmo dailininkės Marianos Veriovkinos kūrybinį palikimą.

„Kalbos rytas“. Baigiamas Lietuvių kalbos komisijos remiamas projektas „Lietuvos gyventojų kalbinės nuostatos ir kalbinis elgesys“.

Vilniuje prasideda videomeno, menininkų filmų ir judančių vaizdų festivalis „Videogramos“.

Jau visą savaitę periodinis profilaktinis testavimas dėl COVID-19 nebekompensuojamas valstybės lėšomis ir kultūros bei meno paslaugų teikimo sektoriuje dirbantiems žmonėms. Kaip tai pakeitė kultūros institucijų, didelių meno kolektyvų darbo organizavimą?

Vilniaus miesto apylinkės teismas priėmė Didžiojo šeimų gynimo maršo organizatoriams nepalankų sprendimą ir nubaudė juos už neteisėtą muzikos kūrinių panaudojimą pavasarį vykusiuose renginiuose Vilniuje, Kaune ir Panevėžio rajone.

Kaip žmonės, suvokiantys pasaulinių problemų kontekstą, turi planuoti savo gyvenimą, santykius ir realiai „tvarkyti” savo ateitį, o ne tiesiog bėgti nuo asmeninių rūpesčių, prisidengdami svarstymais apie globalines katastrofas? Kauno miesto kamerinis teatras pristato rež. Agnijos Leonovos premjerą „Kvėpavimas“.

Laidos „Įgarsintas vaizdas“ autorės Ievos Buinevičiūtės pasakojimas apie Mikio Teodorakio pasenusį heroizmą, įsiminusį kontraversiškų politinių dramų žiūrovams.

Ved. Indrė Kaminckaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Muzikinis kultūros žurnalas, kiekvieną darbo dienos rytą supažindina su kultūros įvykiais, kritikų vertinimais, literatūros, kino, muzikos naujienomis, reiškiniais, kurie atsiduria ir už tradicinio kultūros lauko ribų. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto allegro

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.