10–12. Vienas žymiausių pasaulio architektų Massimiliano Fuksas tapo Lietuvos piliečiu

10–12

2021.12.07 10:05

10–12. Vienas žymiausių pasaulio architektų Massimiliano Fuksas tapo Lietuvos piliečiu

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Apie aplinkosauginius protestus ir atminties karus Serbijoje .

Antrus metus vyksta labdaros iniciatyva „Menininkai, saugantys miškus“. Kviečiama už simbolinę kainą įsigyti Lietuvos ir užsienio menininkų kūrinių ir taip paremti senųjų Lietuvos miškų išsaugojimą.

Vienas žymiausių pasaulio architektų Massimiliano Fuksas vakar Lietuvos ambasadoje Romoje tapo Lietuvos piliečiu. Šiuolaikinės architektūros grandu laikomas M. Fuksas gimė mediko iš Vilniaus Raimondo Fukso ir austrų bei prancūzų kilmės italės, filosijijos profesorės Tersilijos šeimoje. Šešerių metų neteko tėvo.

Apie naują „Žiemojimo su opera“ sezoną.

Projekto „LRT ieško sprendimų“ žurnalistai šįkart domisi, kas padeda užtikrinti žemesnes šildymo kainas. Mažiausiai už šildymą tarp visų didmiesčių - moka Kauno gyventojai. Ekspertų teigimu, tai lemia ne tik biokuro naudojimas, bet ir konkurencija, kurią didina nepriklausomi šilumos gamintojai.

Ved. Agnė Skamarakaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

LRT RADIJO priešpietyje vedėjai neria į svarbias ir netikėtas temas. Istorijos, socialiniai eksperimentai, apžvalgos, pokalbiai ir Tavo kaimynystės ir namų, tai dvi kas dieną vis kitokios valandos. Laida transliuojama darbo dienomis 10.05 val.

Kiti laidos epizodai

10–12

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.