Verslo laikas. Nuo sausio atlyginimai gali būti išmokami tik pavedimu per banką

Verslo laikas

2021.12.07 07:43

Verslo laikas. Nuo sausio atlyginimai gali būti išmokami tik pavedimu per banką

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Dirbantys žmonės jau gavo arba šiomis dienomis laukia atlyginimo. Gruodis – paskutinis mėnuo, kai atlyginimas gali būti išmokamas grynaisiais ir visai nesvarbu, už kokį laikotarpį - lapkritį, gruodį, nesvarbu, ar tai priedas, premija ar „trylikta“ alga. Nuo sausio atlyginimai gali būti išmokami tik pavedimu per banką. Pliusai ir minusai to darbuotojams ir darbdaviams.

Temą su pašnekovais gvildena verslo žurnalistė Irma Janauskaitė. Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos prezidentas Rimas Varkulevičius. Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas Mykolas Majauskas. „Linavos“ viceprezidentas Vytas Bučinskas. Buhalterių ir auditorių asociacijos prezidentė Daiva Čibirienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Politikų veiksmai, keičiantys verslo aplinką, verslininkų požiūris į šalies aktualijas ir sprendimai, turintys įtakos kiekvieno žmogaus gyvenimui. Dešimt minučių svarbiausios informacijos apie verslą ir ekonomiką: dinamiškai, aiškiai ir koncentruotai. Rubrika „Verslo laikas“ transliuojama kiekvieną darbo dieną 7val. 45 minutės.

Kiti laidos epizodai

Verslo laikas

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.