Labas rytas, Lietuva II d. Ar žmonės Lietuvoje linkę aukoti ir kam esame dosniausi?

LABAS RYTAS, LIETUVA II DALIS

Žmonės, skleidžiantys žinią apie Lietuvą pasaulyje: kokios naujovės laukia Globalios Lietuvos apdovanojimų?

Globalios Lietuvos apdovanojimai pastebi ir įvertina išskirtinį užsienyje gyvenančių ir iš jo grįžusių Lietuvos žmonių profesinį indėlį į šalies ekonomikos, mokslo, kultūros ir kitų sričių augimą bei tarptautinį pripažinimą. Daugiau apie apdovanojimus – apdovanojimų vertinimo komisijos narė Viktorija Trimbel ir „Global Lithuanian leaders“ vadovė Aušra Kukelkaitė.

Ramunė Savickaitė kviečia į gėlių tapybos parodą Vilniuje: linki pasisemti spalvų, kuriomis ji pripildo kasdienybę

Gėlės tapyboje – kaip puoselėjamas sodas. Spalvomis, nuotaika ir lengvumu – tokios nuotaikomis tapytoja ir meno istorijos tyrinėtoja Ramunė Savickaitė kviečia į kasdieną kitus. Vilniuje atverta jos gėlių tapybos paroda, tarsi drobėje įamžintas spalvingas ir turtingas formomis sodas.

Šventinį stalą dekoruokite pačių pasigamintu Kalėdiniu vainiku, kurį sukurti suėdtinga nebus

Kalėdoms – pačių pagamintas vainikas. Puošiame eglutes, pakuojame dovanas artimiesiems, o koks gi šventinis stalas be Kalėdinio vainiko? Jei dar nespėjote ar nedrįstate jo susikurti patys – štai jums padrąsinimas ir patarimai, kaip dekoruoti namus patiems, o galbūt net ir jaukiai praleisti laiką su šeima.

Dovanoti šventę kitiems: kam esame dosniausi ir kokioms organizacijoms reikia didžiausios paramos?
Ar žmonės Lietuvoje vertina davimą kitiems? Koks mūsų dosnumo indeksas? Apie dovanojimą kitiems pasakoja Santaros klinikų Kraujo centro vadovė Lina Kryžauskaitė ir Aukok.lt atstovė Živilė Pikturnaitė.

Kalėdų Senelio pagalbininkai jau gyvena ir Lietuvoje: kad galėtų čia augti, maitinami specialia samana

Kalėdų ir šiaurės elnių rezidencija. Norint pamatyti šiaurės elnių visai nebūtina vykti į Laplandiją. Šie Kalėdų Senelio pagalbininkai nuo šio rudens jau gyvena ir Šiaurės Lietuvoje – Šiaulių rajone. Pasak elnių šeimininko, tai labai jaukūs ir prieraišūs gyvūnai. Tiesa, pašarui gana išrankūs.

Ved. Ignas Krupavičius

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau