Labas rytas, Lietuva I d. SAM pateikė saugumo dėl COVID-19 rekomendacijas per šventes: ką būtina žinoti?

Gėlės tapyboje – kaip puoselėjamas sodas. Spalvomis, nuotaika ir lengvumu – tokios nuotaikomis tapytoja ir meno istorijos tyrinėtoja Ramunė Savickaitė kviečia į kasdieną kitus. Vilniuje atverta jos gėlių tapybos paroda, tarsi drobėje įamžintas spalvingas ir turtingas formomis sodas.

Kalėdų ir šiaurės elnių rezidencija. Norint pamatyti šiaurės elnių visai nebūtina vykti į Laplandiją. Šie Kalėdų Senelio pagalbininkai nuo šio rudens jau gyvena ir Šiaurės Lietuvoje – Šiaulių rajone. Pasak elnių šeimininko, tai labai jaukūs ir prieraišūs gyvūnai. Tiesa, pašarui gana išrankūs.

Kalėdoms – pačių pagamintas vainikas. Puošiame eglutes, pakuojame dovanas artimiesiems, o koks gi šventinis stalas be Kalėdinio vainiko? Jei dar nespėjote ar nedrįstate jo susikurti patys – štai jums padrąsinimas ir patarimai, kaip dekoruoti namus patiems, o galbūt net ir jaukiai praleisti laiką su šeima.

Saugumo rekomendacijos per šventes. Jau netrukus laukia susitikimai su artimaisiais, Kalėdiniai vakarėliai darbovietėse ir masiniai apsilankymai prekybos centruose. Ką būtina žinoti ar vėl pasikartoti, kalbant apie saugumą dėl COVID-19? Apie tai – Sveikatos apsaugos ministerijos atstovė Galina Zagrebnevienė.

„Ir vėl Kalėdos“. Kas geriau? Atvirai išsikalbėti ar kantriai nutylėti? Elfai susiginčys, o Senelis nutars nesikišti ir leisti šauniesiems patiems rasti atsakymus. Elfas suskaičiuos visus savo nemėgstamiausius dalykus, o Elfė nutars įrodyti esant priešingai, Elfas priims sprendimą nutylėti, o Elfė tars „tyla – gera byla“! Galiausiai privalės įsikišt Senelis – situacija taps nemaloni. Atviras pokalbis ir nuoširdus atsiprašymas grąžins Kalėdų namelyje šventišką nuotaiką.

I-ąją dalį užbaigia socialinių tinklų naujienų apžvalga.

Ved. Ignas Krupavičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau