Pakeliui su klasika. Vilniaus rotušėje įteikiami „Auksiniai feniksai“. Kiek sudėtingas vitražų restauratorių darbas?

Pakeliui su klasika

2021.12.06 16:05

Pakeliui su klasika. Vilniaus rotušėje įteikiami „Auksiniai feniksai“. Kiek sudėtingas vitražų restauratorių darbas?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Pirmadienio vakarą Vilniaus rotušėje bus įteikti kasmetiniai Lietuvos kultūros centrų asociacijos apdovanojimai „Auksinis feniksas“.

Nepaisant Kultūros ministerijos aiškinimų, kad Lietuvoje neturėtų vykti rengiami atlikėjų, koncertavusių okupuotose Rusijos teritorijose koncertai, jei vis tiek organizuojami.

Marijos ir Jurgių Šlapelių muziejuje veikia paroda „Puškinai svečiuose pas Šlapelius“, kurioje eksponuojamas vitražas „Nukryžiuotasis Kristus“.

Pokalbis su Dubajuje gyvenančia saksofonininke Rusne Mikiškaite.

Vilniuje įvyko Stanislavo Lemo šimtmečiui skirta paminėti diskusija: „Ar dabarties vaizduotę dar gali įaudrinti mokslinė fantastika?“

Muzikos informacijos centrui vadovaujanti Radvilė Buivydienė atrodo visada apsupta muzikos. Ar rūpestis muzika keičia požiūrį į ją?

Ved. Ieva Buinevičiūtė ir Marius Eidukonis

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.05 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.