60 minučių. Kodėl A. Širinskienė paliko valstiečių ir žaliųjų sąjungą?

60 minučių

2021.12.06 17:05

60 minučių. Kodėl A. Širinskienė paliko valstiečių ir žaliųjų sąjungą?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungą nusprendė palikti Seimo narė Agnė Širinskienė. Jai perėjus į Regionų frakciją, “valstiečiai” Seime jau turės tik 21 mandatą, nors prieš metus vykusiuose Seimo rinkimuose buvo iškovoti 32 mandatai.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis sako apgailestaujantis dėl Agnės Širinskienės sprendimo, tačiau tikina, kad kitos išeities jau nebebuvo ir bendražygė išlaisvino frakciją nuo tų problemų, kurios galėjo kilti, jeigu ji būtų likusi.

Omikron atmaina jau fiksuota Latvijoje ir Estijoje. Šiose šalyse nustatyta po du užsikrėtimo nauja koronaviruso atmaina atvejus. Greičiausiai tik laiko klausimas, kada omikron atmaina bus fiksuota ir Lietuvoje.

Naujas tyrimas rodo, kad sunkia COVID-19 forma persirgusiems pacientams tikimybė mirti per metus nuo užsikrėtimo yra maždaug 3-is kartus didesnė nei nesirgusiems kovidu. Amerikiečių mokslininkų duomenimis, per metus dėl kitų ligų mirė kas antras žmogus, kuris stebėjimo pradžioje dėl koronaviruso buvo paguldytas į ligoninę.

Baltarusija pranešė apie atsakomąsias sankcijas valstybėms, taikančioms sankcijas Minsko režimui. Kas daugiau žinoma?

Ved. Liepa Želnienė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Svarbiausi įvykiai ir pagrindinės Lietuvos bei užsienio aktualijos. Jei nesuspėjote sekti įvykių, viską pasivysite per 60 minučių. Visos dienos įvykių mozaika su pranešimais iš įvykių vietos, LRT radijo žurnalistų pasakojimais ir savo sričių profesionalų komentarais. Aiškiai, patikimai, koncentruotai. Kiekvieną darbo dieną 17.05 val.

Kiti laidos epizodai

60 minučių

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.