Lietuvos diena.  Omikron artėja prie Lietuvos?

Lietuvos diena

2021.12.06 13:05

Lietuvos diena. Omikron artėja prie Lietuvos?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Agnė Širinskienė palieka „valstiečių“ partiją ir frakciją Seime.

Latvijoje patvirtinti du omikron atmainos atvejai. Tai pranešė tyrimus atlikusi laboratorija. Savaitgalį pranešta ir apie pirmuosius omikron atvejus Estijoje. Lietuvoje šios atmainos atvejų kol nėra nustatyta, tačiau šios atmainos stebėsenai ir kontrolei skiriamas ypatingas dėmesys.

Vokietijoje atlikti tyrimai rodo, kad išlaidos už migrantų integraciją į biudžetą grįžo dvigubai. Tai paneigia Lietuvos gyventojų išsakomas baimes dėl dabartinių prieglobsčio prašytojų integracijos.

Kultūros ministerija pavaldžių įstaigų vadovams aiškina, kad šalyje neturėtų būti rengiami koncertai atlikėjų, kurie koncertuoja okupuotose Ukrainos teritorijose ir taip palaiko Vladimiro Putino režimą. Kultūros ministerija sako neturinti svertų uždrausti tokiems atlikėjams atvykti į Lietuvą, jeigu juos kviečia ministerijai nepavaldžios institucijos.

Lietuvos šeimų sąjūdis rengia piketą prie Seimo prieš privalomąjį darbuotojų testavimą dėl COVID-19 jų pačių lėšomis, galimybių pasą.

Savaitės viduryje prognozuojama 20 laipsnių šalčio.

Ved. Paulius Šironas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Tai LRT RADIJO dienos informacinė laida, kurioje akualiausių dienos naujienų, įvykių aptarimas, komentarai. Laidoje įvairiomis temomis kalbinami politikai, valdžios atstovai, politologai. Žurnalistai iš įvairiausių įvykių rengia reportažus, pačiomis akutaliausiomis temomis, dėmesys užsienio naujienoms, sporto pranešimai. „Lietuvos diena“ į įvykius reaguoja greitai, dažnai juos nušviedama tiesioginėmis transliacijomis iš įvykio vietos. Laida transliuojama kasdien 13.05 val.

Kiti laidos epizodai

Lietuvos diena

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.