Ryto garsai. Kada ir kaip su vaikais kalbėti apie pinigus ir taupymą?

Ryto garsai

2021.12.05 07:05

Ryto garsai. Kada ir kaip su vaikais kalbėti apie pinigus ir taupymą?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Kokių būdų ugdyti vaikų finansinį raštingumą gali imtis tėvai? Kada ir kaip su vaikais kalbėti apie pinigus ir taupymą? Šiais klausimais patars asmeninių finansų ekspertė.

Įvairiais skaičiavimais maždaug kas šeštas Lietuvos gyventojas užsiima savanoriška, neatlygintina veikla. Nors gerokai atsiliekame nuo Skandinavijos ar Beniliukso šalių, kur tokia veikla užsiima kas antras, pandemijos metu stebimas didesnis tautiečių įsitraukimas. Šiandien, minint Padėkos savanoriams dieną, apie tai, ko išmoko savanorystė.

Žiemos šventės jau beldžia į duris. Bene svarbiausias jų atributas – kalėdinė eglė. Laidoje ne tik apie kalėdinių eglių kainas, jų alternatyvas, bet ir patarimai, kaip namus puošti tvariai, saugant gamtą.

Ved. Darius Matas

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.