Ryto garsai. Sociologas: stabilią partijų rikiuotę sudrums Skvernelio telkiama nauja politinė jėga

Ryto garsai

2021.12.04 07:05

Ryto garsai. Sociologas: stabilią partijų rikiuotę sudrums Skvernelio telkiama nauja politinė jėga

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Populiariausių partijų ir politikų reitinguose jau antrą mėnesį iš eilės nematyti ryškių pokyčių. Tačiau dalis sociologų sako, kad padėtis gali netrukus pasikeisti.

Lietuvos ir Kinijos santykius pastaruoju metu galima apibūdinti, kaip stabiliai prastėjančius. Pastaroji šią savaitę išbraukė Lietuvą iš savo šalies muitinės sistemos. Lietuvos verslininkai nebegali išmuitinti prekių Kinijoje. Kaip tokie vienpusiai veiksmai, ribojantys ekonominius santykius, dera su Pasaulio prekybos organizacijos, kuriai abi šalys priklauso, taisyklėmis?

Kaip užtikrinti, kad žmonės, nepaisant jų lyties, amžiaus, tikėjimo, tautybės ar kitų tapatybės skirtumų, jaustųsi gerai darbe ar įvairiuose susibūrimuose? Dalis žmogaus teisių specialistų, be kitų dalykų, siūlo vartoti įtraukiąją kalbą.

Naktį Kaune padegta pagrindinė miesto eglė, įtariamasis sulaikytas.

Ved. Darius Matas

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.