Laikas kultūrai. Vytautas Rumšas: teatras turi sustoti ir pamąstyti, apie ką šiandien reikia kalbėti su žmogum

Laikas kultūrai

2021.12.03 11:05

Laikas kultūrai. Vytautas Rumšas: teatras turi sustoti ir pamąstyti, apie ką šiandien reikia kalbėti su žmogum

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Prasideda mažųjų leidyklų rengiamas Paviljono knygų savaitgalis, kuriame knygynas „Juodas šuo" paruoš viso ko geriausio rinktinę: poezijos, prozos, meno albumų, filosofijos, vaikų literatūros ir pundelį dar neskelbtų naujienų. Kaip gyvena ir išgyvena skaitytų knygų knygynas kalbamės su Rugile Pranculyte ir Tomu Lučiūnu.

Jubiliejiniame Šiaulių dramos teatro sezone - dar viena premjera: vokiečių režisierius Nikolas Darnstädtas kviečia į spektaklį „Planeta EGO“, o mes su naująja teatro meno vadove Nomeda Šatkauskiene pakalbėsime plačiau, kokie pokyčiai laukia teatro.

Vienas žymiausių Lietuvos teatro ir kino aktorių Vytautas Rumšas švenčia 70-es metų jubiliejų. Apie teatro paskirtį, kurią reikia permąstyti postpandeminiame laike, apie aktoriaus darbo prasmę - pokalbis su Vytautu Rumšu.

Ved. Jolanta Kryževičienė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Paskutinę savaitės dieną atsigręžiame į besibaigiančią savaitę, akcentuodami ne įvykių kroniką, o ieškodami gilesnio požiūrio, kalbėdami apie įvykius ir naujus reiškinius, atskleisdami asmenybes, kurioms prabėgusi savaitė yra svarbi. Kalbame tiek apie meno įvykius (ir ne tik didžiuosiuose miestuose), tiek apie platesnes kultūros temas. Laida transliuojama penktadieniais 11.05 val.

Kiti laidos epizodai

Laikas kultūrai

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.