Tai tiek. Finansinis raštingumas – nauja mada ar būtinybė? Pokalbis su verslininku Žilvinu Butkevičiumi

Tai tiek

2021.12.05 10:00

Tai tiek. Finansinis raštingumas – nauja mada ar būtinybė? Pokalbis su verslininku Žilvinu Butkevičiumi

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Kažkada blogu tonu laikyta pinigų tema, šiandien yra itin populiari, tiek socialinėse medijose, tiek draugų susitikimuose. Tapti finansiškai raštingu tapo madinga. Tad kas yra finansinis raštingumas ir kam jis reikalingas? Kas yra kriptovaliuta? Ar tiesa, kad kriptovaliutos įdomios tik „millennials”? Kodėl investuoti reikėtų kiekvienam? Kas yra NFT ir kokios tendencijos galbūt mūsų laukia ateityje? Kokia yra dainos „Material Girl” istorija? Ir ką ateinančiai savaitei žada planetos?

Tinklalaidėje „Tai Tiek” – pokalbis apie finansinį raštingumą ir to svarbą su verslininku, investuotoju, lektoriumi, mokymų programos kūrėju, UAB „M Capital” steigėju ir bendraturčiu, knygos autoriumi, populiariausio YouTube kanalo apie finansus, finansinį raštingumą Lietuvoje kūrėju Žilvinu Butkevičiumi. Madonos dainos „Material Girl” istorija ir analizė, populiariosios kultūros aktualijų ir planetų apžvalga.

Ved. Aistė Diržiūtė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Labas, aš esu aktorė Aistė Diržiūtė. Prisipažinsiu, ilgai beveik nesidomėjau populiariąja kultūra ir, kartais, net pažvelgdavau į ją iš aukšto. Visgi supratusi, kad aš, kaip ir kiekvienas iš mūsų, ir esu tos dabarties dalis, atradau kitą medalio pusę. Tad kas ir kokia yra populiarioji kultūra? Kokios istorijos ir idėjos slypi po populiariausiais kūriniais? Kas mums daro įtaką, o kam įtaką darome mes? Laidos centre - kitoks žvilgsnis į populiariąją kultūrą, aktualijas, atramos taškų ieškant praeityje ir mumyse. Kartu su pašnekovais nagrinėsime nūdieną iš skirtingų požiūrio taškų. Juk gali būti, kad nuo Kim Kardashian iki Marko Aurelijaus tėra tik vienas žingsnis. Jau suintrigavau? Kviečiu klausytis, nauja tinklalaidė pasirodys kiekvieną sekmadienio vakarą. Tai Tiek.

Kiti laidos epizodai

Tai tiek

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.