LRT RADIJO ringas. Ar į Seimą grįžta privilegijos?

LRT Radijo ringas

2021.12.03 09:05

LRT RADIJO ringas. Ar į Seimą grįžta privilegijos?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Seimo valdyba nusprendė vėl leisti parlamentarams nuomotis automobilius už kanceliarines lėšas, nors prieš penkerius metus tokią galimybę valstiečiai buvo panaikinę. Valdantieji teigia, kad bus leidžiama nuomotis tik netaršias mašinas ir nebus galimybės jų išsipirkti, tačiau opozicija piktinasi, kad taip atgimsta senos privilegijos.

Apie tai LRT RADIJO ringe diskutuoja Seimo nariai Aušrinė Norkienė, Rima Baškienė, Arvydas Nekrošius ir Vytautas Mitalas. Argumentus vertina Mykolo Romerio universiteto lektorė Rima Urbonaitė.

Ved. Liepa Želnienė ir Marius Jokūbaitis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Laidoje „LRT radijo ringas“ atskleidžiamos aktualios visuomenei temos diskutuojant su kelių skirtingų pozicijų atstovais. Laidoje trimis etapais, ringo principu atskleidžiamos pašnekovų priešingos nuomonės. Oponentai per valandą trunkančią diskusiją atskleidžia savo argumentus, atsako į visuomenei kylančius klausimus, o laidos pabaigoje ekspertas pateikia įžvalgas, kurios pusės atstovų argumentai jam atrodo svaresni ir kodėl. Laidoje klausytojai galės išgirsti skirtingas visuomenės nuomones pateikta laidos tema, jų klausimus.

Kiti laidos epizodai

LRT Radijo ringas

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.