Dešimt balų. Ar pasiteisino siūlymas gimnazistams mokytis profesijos modulio profesinėse mokyklose?

Dešimt balų

2021.12.02 16:30

Dešimt balų. Ar pasiteisino siūlymas gimnazistams mokytis profesijos modulio profesinėse mokyklose?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Nuo šių metų tiek vyresniųjų klasių moksleiviai, tiek suaugusieji gali bet kurioje savo miesto ar rajono profesinėje mokykloje mokytis profesijos modulio ir per keletą mėnesių įgyti baigimo pažymėjimą.

Kiek tai populiaru tarp gimnazistų? Ar devintokai - vienuoliktokai noriai eina mokytis profesijos į profesines mokyklas? Ir, kaip sekasi gimnazijoms bei profesinėms mokykloms derinti mokinių pamokų tvarkaraščius? Kodėl kai kuriuose regionuose yra kone apgultis išmokti kirpėjo(s), manikiūrininkės(o), apdailininko(-ės), konditerės(-io), siuvėjo(s) modulio, o didmiesčiuose vos vienoje kitoje profesinėje mokykloje yra besimokančių šių ar kitų modulių? O ir, ką duoda modulio baigimas?

Laidoje dalyvauja: Alantos gimnazijos direktorė Dalia Skebienė, Joniškio žemės ūkio mokyklos direktorė Juventa Jurgelienė ir Vilniaus profesinio mokymo centro „Žirmūnai“ direktorius Saulius Zybartas.

Ved. Jonė Kučinskaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Gilūs pokalbiai su švietimo profesionalais, ekpertais, mokytojais šviesuoliais, karjeros konsultantais, daug pasiekusiais mokiniais bei studentais, ar su tėvais, kuriems pavyko uždegti ugnį savo vaikų akyse ir širdyse, taip pat analitiniai vertinimai, netikėti tyrimai ir statistiniai pjūviai padės giliau suvokti švietimo sistemą. Laida transliuojama ketvirtadieniais 16.30 val.

Kiti laidos epizodai

Dešimt balų

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.